Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Depo Görmek

Rüyada depo neye delalet eder?

Rüyamda çok büyük bir depo görüyorum, eşimin şirketinin deposu varmış ve depo önünde çok büyük açık alan, Burası ilaç deposuymuş. İlaçlarda metrelerce istiflenmiş, ben aradan ilaç alıyorum ve hepsi yıkılmaya başlıyor, şok oluyorum yanımda da oğlum var, ona da “bak ne yaptım eyvah” diyorum, içimde endişe duygusunu hissediyorum.

İlaçların bulunduğu yerin önünde su birikintisi var, burası da doluyor, “ilaçlar ıslandı eyvah” diye düşünüyorum. Artık kurtaramayız diyorum. En üste renia mide ilacını annem ben alıyım diyor bende tabii diyorum. Bunun manası nedir, gerçekte eşimin deposu yok, bir firmada çalışıyor. Bu rüyayı sabaha karşı gördüm.

Rüyada depo görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada depo görmek enerji, gizli kaynaklar, muhafaza anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, sizin hırslarınızı ve beklemeye koyduğunuz hedefleri ifade eder.

Rüyanızda yaşananlar sağlıkla ilgili kaygılar taşıdığınızı ancak bunların sandığınız kadar önemli olmadığını işaret etmektedir.

Terk edilmiş, boş korunak görmek tükenmiş olduğunuza, zamana gereksinim duymaya işarettir. Depo kiralamak, korunak kiraladığını görmek açık fikirli olduğunuzu temsil eder. Ambar, antrepo, ardiye, debboy, deppoy, hangar, kiler, mahzen, silo, yük, yüklük terimleri de benzer anlamlar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir