Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Deprem Olacağını Hissetmek

Rüyada deprem olacağını hissetmek neye çıkar?

Adım Mehmet Ali, bekarım, bir kızla evlenmek istiyorum ama babam çok karşı çıkıyor, bırakmıyor. Şimdi size rüyamı anlatmaya çalışacağım.

Rüyamda eskiden yaşadığımız evdeydim, yer altından büyük titreşimler hissettim ve deprem olacağını anladım. Hemen gidip evde yaşayan babama ve iki kız kardeşime haber verdim, “çabuk buradan kaçalım, deprem oluyor” dedim. Babam “önemli eşyalarınızı alın” dedi. Her iki kardeşim bazı eşyalarını almak için evin bir odasına girmek istediler ama babam küçük olanı durdurdu, sadece büyüğe izin verdi (her ikisi de evli, ben bekarım). Büyüğü eşyalarını aldı ve dışarı çıktık. Babamla küçük kardeşimi görmedim artık. Ben ve büyük kız kardeşim sokağa çıkmıştık. İnsanlar sağa, sola kaçışıyorlardı. Yerde hiç kar olmamasına rağmen, çatılarda çok fazla kar vardı ve depremin etkisiyle aşağıya düşüyordu. Üzerimize düşmesin diye benim de gözüm hep çatılarda, kardaydı. Kardeşimi de yanımda tutarak sürekli olarak oradan oraya kaçıyordum, kardan kaçıyordum ve kardeşimi de koruyordum. Zarar görmeden uyandım.

Rüyada deprem yaşamak yorumu

Rüyada deprem olacağını hissetmekMehmet Ali merhaba. Deprem rüyaları her zaman için ani değişikliği temsil eder ve rüyada meydana gelen olaylar bu değişikliğin çeşidi, etkileri hakkında bilgi verir.

Rüyanızda titreşimler hissetmeniz gerçek hayatında odaklanma konusuna dikkat çekmekte, odaklanma sorunu çektiğinizi ya da bazı konulara daha iyi odaklanmayı başarmak gerektiğini temsil etmektedir. Siz depremin olacağınızı hissediyorsunuz bunun manası eğer iyi odaklanırsanız ani oluşacak değişikliklerden olumsuz etkilenmezsiniz demektir çünkü rüyada deprem olduğunu görmek reel yaşamda aniden ortaya çıkacak ve sizi yoracak değişikliğe işarettir.

Rüyanızda ilgi çeken bir diğer önemli unsur ise çatılarda gördüğünüz kar olup, kış mevsiminde olduğu için bereket ve hayırlı gelişmelere işaret etmektedir.

 

“Rüyada Deprem Olacağını Hissetmek” için 2 yanıt

Merhaba, dün gece rüyamda deprem olacakmış abimin yanındaymışım, Almanya’da yengem abim çocuklar sığınak gibi bir yere sığınıyorlar fakat bana yer kalmıyor sığınakta, o sırada büyük bir boru gibi bir şey var içinden tertemiz su akıyor, bende yüzüyorum, aslında yüzmeyi bilmiyorum ama yüzdüm, o suda sonra bir iş arkadaşımı görüyorum, konuşuyorum ama benim başımda örtü vardı, kapalıydım, arkadaşımın yanındaki bayan arkadaşıma diyor ki “kız bakar mısın ne kadar güzel kapalı”. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim çok teşekkür ederim. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Sevgi merhaba,
Rüyanızın üç ana unsuru var; deprem olacağını hissetmek, yüzme bilmediği halde rüyada yüzdüğünü görmek ve rüyada kapandığını görmektir.
Deprem olacağını hissetmeniz ve diğer olaylar aslında gerçek hayatınızda bir değişiklik olacağını beklediğinizi ama bu değişilik karşısında kendinizi henüz hazır hissetmediğini simgelemektedir.
Rüyada yüzmek çok iyidir ve iş hayatında başarı, seyahat anlamına gelir. Hele hele gerçek hayatta yüzme bilmediğiniz halde rüyada yüzüyor olmanız kapasitenizin üzerinde (daha doğru deyimle biraz zor inanacağınız) bir başarı elde edeceğinizi temsil etmektedir.
Rüyada kapanmak, reel hayatta rüyayı görenin yakın çevresiyle ilişkisi hakkında bilgi verir ve yakınlarınız tarafından böyle giyinmeniz yönünde bir beklentileri olduğunu düşündüğünüzü ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir