Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem olması neye işaret eder?

17 ağustos depremini gün içinde netten okudum görsellerine baktım. gecesi rüya tabi. Mezun ettiğim öğrencilerimle (sadece kızlar) geziye gidiyorum Adapazarı tarafına. Öğrencilerden sorumlu kişi bir veli ve hiçbirinin veli izin belgesi yok. Geziyoruz, elime ve kıyafetime yeşil sabun bulaşıyor ve bende sinirlenerek bir sokak çeşmesinde yıkıyorum ve kolumdaki suyu sıkıyorum.

Ardından bir binaya giriyoruz, orada kalacağız. Üzerimde eşofmanlar kızların yanına iniyorum Türk kahvesi içiyorlar ve kahve telvesi üzerime bulaşıyor. Öğrencimin ertesi gün sevgilisiyle falcıya gideceğini öğreniyorum.Kızıyorum madem öyle bende sizinle geliyorum, yalnız o çocukla gidemezsin diyorum.

Tam salona geliyorum deprem başlıyor. Sanki binaya vuruluyor gibi, çok uzun gidip geliyor kolonlar, giriş kattayız, yandaki binanın çöküşünü izliyoruz. Ardından kucağımda beyaz giyimli bir sarışın bebek. Hemen dışarı atıyorum kendimi, dışarıda 2 işçi binaya doğru bakıyor. Bende dönüp bakıyorum. Sarı renkteki çıktığım yapı sola doğru yatıyor. Kurtulan var mı bilmiyorum ama kucağımdaki çocuk  (kim, nereden geldi bilmiyorum) ve benden başka binadan çıkan olmadı. Ben kapı girişinin altına çömelerek önce fatiha sonra ayetel kürsi okudum ve kelimeyi şehadet getirdim. Aklımdan o an bebeği birilerine teslim edip hemen öğrencilerimi çıkarmak düşüncesi geçiyor ve fırlayarak uyandım.

Yorumunuzu bekliyorum saygılar. ayrıca nedense ölüm düşüncesi hiç yer almıyor aklımda, öğrencilerimin yaşadığına eminim rüyamda.

Rüyada deprem olduğunu görmek neye yorulur?

Rüyanız maalesef olumlu mesaj vermemektedir. Rüyada deprem görmek; iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya dünyada savaş olacağına işaret eder. Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Rüyada deprem, her şeyin aniden değişeceğini haber verir. Yukarıdaki bilgiler ışığında içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Deprem Olduğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyada evde deprem olduğunu görmek neye işaret eder
Rüyamda oturduğumuz evin içindeydim ve aniden deprem olmaya başladı, çok şiddetli oldu, herkesin kafası tavana çarptı, nasıl olduysa ben rüyamda 2 yaşındaki yeğenimi kucağıma almaya çalışıyorum, alıyorum ve sonrada uyanıyorum, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, kafam takıldı 2 gündür üst üste aynı rüyayı görüyorum.

Rüyada deprem görmek ve kurtulmak neye işarettir
İyi geceler, rüyamda büyük bir deprem oluyordu ama oturduğum evi görmüyorum, bizim evmiş rüyamda. Sadece bizim ev yıkılıyor ama ben ev yıkılmadan önce eşim dışarıdan bana sesleniyor ve ben balkondan atlıyorum, evden kaçıyorum, evden çıkınca ev yıkılıyor, biz eşimle annemlere gidiyoruz, orada bir şey olmamış daha sonra başka büyük depremlerde oluyor bize bir şey olmuyor.

ben öğrenci yurdunda kalıyorum ruyamda bına sallanmaya basladı arkadaslarımı uyandırmaya calıstım ama hıc bırısı kalkmadı kendı kendıme bagırdım hıcbırı benı duymadı bına yıkılacak gıbıydı sonra uyandım. Baska bı arkadasım da ruyasında deprem oldugunu soyleyınce bı bılene sormak lazım dedım yardımcı olursanız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir