Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Deprem Ve Fare

Rüyada deprem ve fare görmek neye delalettir?

Ben 33 yaşındayım şu an çalışmıyorum. 3 ay önce iş yerimden çıkarıldım ve ücretimi hala alamadım. İzmir’de 4 katlı bir apartman dairesinin 3. katında oturuyoruz. Orta halli bir aileyiz. Rüyamda deprem oluyordu ama çok uzun süren ve sallantı şiddeti çok olan bir deprem, şehadet getirdim annemde karşımda oturuyordu. Oda şehadet getirdi ve dua okuduk. Sonra evin içine sanki fareye benzer kukla gibi bir şey kaçtı, hepimiz korktuk ama sonra o meğerse bir erkek çocuğuymuş, 7-8 yaşlarında, kapkaç çetesi gibi bir şeyden kaçmış, bize sığınmış. Ben ailesini buluyorum, evlerine götürüyorum çok zenginlermiş, çocuğu mutfakta kucağımda uyutup üst kata odasına götürüyorum. Ondan sonra uyandım, yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüya temaları deprem, fare, dua okumak, sallantı, uzun süren deprem, şiddetli deprem, şehadet getirmek, fareye benzer bir şey, kukla, bir erkek çocuğu, kapkaç çetesi.

Rüyada deprem ve fare görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada deprem görmek; iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya dünyada savaş olacağına işaret eder. Rüyada deprem görmek büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder. Rüyada deprem, her şeyin aniden değişeceğini haber verir. Rüyanız sabırlı olmanızı, sizden daha zor durumda olan insanlar olduğunu hatırlamanızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Deprem Ve Fare” için 3 yanıt

Rüyada şiddetli deprem olması neye yorulur
Ben bu gece rüyamda deprem gördüm ama bizim oturduğumuz bina sallanmıyor. Camdan bakıyorum diğer binalar çok aşırı derecede sallanıyor, hızlı inanılacak gibi değil. Rüyanın anlamını bana söylerseniz sevinirim. Teşekkürler

Rüyada dev fareler görmek
Rüyamda çok sevdiğim eski sevgilimi görüyorum sürekli, bugün yine gördüm, bizim için mücadele veriyordu ama cok büyük ayaklı deve kuşu kadar farelerle, kalabalıktık değişik bir rüya ama ben onu hep rüyamda görüyorum neden.
Bu rüya neyi göstermekte, teşekkür ederim.

Eski sevgili hakkında lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını inceleyiniz.
Rüyadaki büyük fareler ise başkalarının hayatında bazı küçük sorunların sizi de etkilediğini ancak bunlardan etkilenmemek gerektiğini ifade eder

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir