Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Depremde Apartmanın Yerinden Oynadığını Görmek

Rüyada depremde apartmanın yerinden oynaması nedir?

Rüyada depremde apartmanın yerinden oynadığını görmekRüyamda babaannemim oturduğu apartmana giriyoruz, arkadaşlarımla üst kata çıkarken ayakkabılarım bir kat aşağı düşüyor. Kapıyı açmak için “az müsaade edin, ben öne geçeyim” diyorum, herkes önden girmek istediği için kapıya yapışmış gibi, neyse ben kapıyı açınca bunlar önden koşturup içeri girdiler, tam o sırada deprem oluyor.

Ben güvenli yerdir diye kapının eşiğine tutunuyorum, içeri girmiyorum, sonra apartman temelinden kurtulup hareket etmeye başlıyor, sanki araba gibi yokuş aşağı kayıyor. O esnada ben düşüyorum, sokağa apartmanın peşinden koşuyorum bu kez, bir arkadaşımı görüyorum “bak ev gidiyor” diye (kendisi yeni nişanlı ) önce inanmıyor “dalga mı geçiyorsun” diye, görünce o da benimle birlikte koşuyor apartmanın peşinden.

En son sahile vardığımızda evin alt 2 katı yıkılmış, üst 2 katın blokları sağlam duruyordu, hafif bir yangın çıkmıştı, aklımda arkadaşlarım yaşıyor mu diye içeri girme düşüncesi vardı. Özcan’ın rüyası.

Rüyanın ana unsurları deprem olduğunu, apartmana girmek, üst kata çıkmak, ayakkabı düşürmek, kapı açmak, kapıya tutunmak, yangın çıkması, yapı yıkılması. 29 Ağustos 2012, 11:20.

Rüyada depremde apartmanın yerinden oynadığını görmek yorumu

Özcan Merhaba. Öncelikle rüyanızı çok düzgün cümlelerle yazdığınız içik teşekkür ediyorum. Sms lisanı kullanan genç arkadaşlarımızın rüyalarını düzeltmek veya onları silmekten bıkkınlık gelmişti. Sizinki gibi düzgün cümleler, Güzel Türkçe’ye hasret kalmıştık.

Rüyanız gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar, sorunlar yaşadığınızı ve kısa bir süre daha yaşamaya devam edeceğinizi ancak üzerinizdeki kimi gereksiz yükleri, anlamsız sorumlukları attığınızda rahata ereceğinizi, yaşamınızda kimi değişiklikler olup içinde bulunduğunuz kaostan çıkacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Depremde Apartmanın Yerinden Oynadığını Görmek” için 3 yanıt

Çok teşekkür ederim yorumunuza ve ilginize. Gerçekten güzel bir internet sayfası oluşturmuşsunuz,arkadaşlarıma da önereceğim mutlaka .Emeğinize sağlık.
İyi günler dilerim.

Rüyamda deprem olduğunu parça parça bulunduğum yabancı bir binanın yıkıldığını gördüm yalnız rüya esnasında araçta idim araç sallaniyordu ve yanımızdan gecen kamyonetten gelen sesi de insanların çığlığı gibi algıladım uyarınca farkına vardım birde insanların arasında annem vardı ben üst kata çıkmıştım tam o esnada uyandım yorumlarsanız sevinirim

Rüyamda arkadaşın evine misafir oluyorum, eşi arkadaşım ve ben oturuyoruz mutfakta çay içiyoruz, apartman sallanıyor duruyor, göz göze geliyoruz arkadaşla, ardı sıra büyük ve uzun sallanmaya başlıyor, apartman anlık çöküş gibi oluyor, en alt kat yıkıldı, üzerine çöktü diyoruz, ikisi içeri kaçıyor, ben masanın altına giriyorum ve her kat çöküşünde sayıyorum, arkadaş 7. Katta oturuyor ben bu arada Kelime-i tevhid getiriyorum 6. Kat çöküyor daha yüksek sesle tevhid getirince kendi sesime uyandım, sabah 5:15 de bu sabah. Teşekkürler. 28, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor, mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir