Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Depremde Evinin Sallandığını Görmek

Rüyada depremde evinin sallanması neye işarettir?

Merhaba admin, ben Bursa’dan yazıyorum, gece çalışmaktayım, gündüzleri uyuyorum. Bugün her zamanki gibi uyuyordum, 3 katta tek başımayım, rüyamda deprem oldu,  bir anda ev ileri geri sallanmaya başladı ama gerçek gibi, dışarıdan komşuların sesini duyuyorum, ayağa kalktım ve düştüm, ev resmen titriyordu, kıbleye dönerek rükuya eğilerek “allahü ekber” diyorum, sonra deprem durdu kalktım, biraz etraf dağılmıştı,yattığım yere uzandım gözümü kapattım açtım baktım bir şey yok, buna mana veremedim, yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada depremde evinin sallandığını görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya Gerçek yaşamınızda kimi şeylerin aniden değişeceğini veya İş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmalar ya da büyük hayal kırıklıkları yaşayacağınızı ancak güçlü manevi yönünüz ve inancınızla bunu atlatacağını simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Depremde Evinin Sallandığını Görmek” için 5 yanıt

merhaba rüyamda kardeslerımle evde otururken ev sallandı ve durdu, bızde oturdugumuz yerden kalkmadık bıle, hıc bırsey olmadı bunun anlamı nedır ? acıklayabılırsenız cok sevınırım tesekkurler..

Rüyada evde oturuyordum, Eve de ölmüş dayım geldi, Ondan sonra anide evin sallandığını gördüm ama hiç bir zarar vermedi

Rüyada depremi hissetmek
Rüyada ablam, kızım ve ben yatarken deprem olduğunu hissediyoruz, avize sallanıyor. Ben deprem oldugunu söylüyorum. Yorumu nedir teşekkürler.

Filiz merhaba,
Rüyada deprem olduğunu görmek ile rüyada depremi hissetmek bence aynı anlamı taşırlar ve yaşamınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini gösterir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada deprem olduğunu görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir