Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Depremde Sağ Kaldığını Görmek

Rüyada depremde sağ kaldığını görmek neye delalet eder?

Bu siteye emeği gecen arkadaşlara selam olsun. Rüyamda 10 katlı binanın en üst katında evim varmış ve şiddetli bir deprem oluyor, depremde ev yıkılıyor, ailem yıkılan binanın içinde, bir tek ben sağ kalıyorum, ortalık karman çorman tam bir felaket yeri gibi. Aydınlatırsanız sevinirim, rüyada deprem görmek ne demek, rüyada evinin yıkılması, ailesinin ölmesi nasıl açıklanır?

Rüyada depremde sağ kaldığını görmek neye yorulur?

Öncelikle güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Deprem konusunda çok detaylı bilgiler deprem rüya tabirleri sayfasında bulunmaktadır. Sizin rüyanızdaki özel durum ailenizi kaybedip, sadece sizin canlı kalmanızdır.

Rüyada deprem görmek, gerçek yaşamda çatışma, karmaşa, hayal kırıklıkları, endişe ve kaygıları işaret eder. Bana göre sizin rüyanız, aileniz hakkında kimi büyük endişe ve kaygılara sahip olduğunuzu göstermektedir. Bu sizin ailesine bağlı, onlar için endişe duyan sağlam bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir ancak bir şartla; bu endişeler karşısında gerekli davranışı gösterip, endişelerinizi ortadan kaldıracak tedbirleri almanız şartıyla. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Az endişeli günler dilerim.

“Rüyada Depremde Sağ Kaldığını Görmek” için 6 yanıt

Rüyada deprem olduğunu görmek ve kurtulmak ne demektir
Dün aksam rüyamda sitenizdeki yorumlarla tam olarak örtüşmeyen bir rüya gördüm ve sizlerden yorum bekliyorum.
Rüyada arkadaşlarımla yaşadığım yeri yukarıdan gören bir tepede otururken deprem oldu. Ve ailemin ve benim yaşadığımız ev yan yattı. Ama ev girilebilecek durumdaydı ve arkadaşlarımla ailemin yaşadığını görünce çok sevindim. Eşyalarımızı dışarı taşımaya başladık. Buna bir yorum alırsam sevinirim, teşekkür ederim.

Rüyamda deprem olduğunu çok yüksek bir binada ailem ve arkadaşlarım ile depremden dolayı sığındığımız hotelin odasında toplanmışken aniden depremin olması ile binanın çökmesi bir oluyor. O sırada ben başka bir yana atlayıp kurtuluyorum ve öyle uyandım. Hayırlara gelsin yorumlayabilirmisiniz?

Rüyada deprem olduğunu ve lambaların sallandığını görmek nedir
Rüyamda eşimle evdeyiz. Deprem oluyor. Dolaplar, lambalar sallanıyor. Mutfağa götürüyorum eşimi, ikimiz de korkuyoruz. Mutfak dolaplarının kapakları sarsıntıdan açılıyor. Deprem çok uzun sürüyor ama eve bir şey olmadı. Hala sağlam. Kendi kendime düşünüyorum bizim eve bir şey olmadı ama diğer evler yıkılmıştır herhalde diye.
Rüya tabirlerinde baktım hamile kadının düşük yapması da diyordu. Bizim de düşük vakası yaşanmıştı, korktum yine mi diye. Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Takma isim : Cengiz
Yaşınız :30
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum : Evli
Mesleğiniz : İşçi
Ruh haliniz : Normal

Cengiz merhaba,
Korkmayın, kesinlikle rüya deprem görmek hamile kadının çocuğunu düşürmesine işaret eder şeklinde tabirlere bakmayın. Gördüğünüz rüya yaşamınızda ani bir değişikliği işaret etmektedir.

İstanbul’da yaşamama rağmen İzmir’de bir ara yaşadığım bir evde deprem oluyor. Ev arkadaşım ve ben apartmanın 4. katındayız. Çok şiddetli sallanmadan sonra apartmanın sadece bizim oturduğumuz 4. katı kopup aşağıya doğru düşüyor ve ben o arada atlayıp kurtuluyorum. Ne anlama geldiği konusunda yardımcı olup, yorum yapabilir misiniz?
Yaşınız :27
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz : mühendis
Ruh haliniz : Normal

Murat merhaba,
Batı kültürlerinde rüya tabirleri, rüyada deprem olduğunu görmeyi hayatınızda ani bir değişiklik olacağı şeklinde açıklamaktadır. Depremde binanın yıkılıp size bir olmaması ise bu değişimin başlangıçta sizi zorlayacağını ancak sonunun iyi olacağına yorumlanmaktadır. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir