Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Depreme Yakalandığını Görmek

Rüyada depreme yakalandığını görmek ne demektir?

Selam, öncelikle bu saatte uyanma sebebim rüyadan bir anda fırlamam oldu. Rüyadan uyanalı 5 dakika bile olmadı, nefes alamadığımdan dolayı kalktım.

Rüyama gelecek olursak rüyamda arkadaşımla yürürken kocaman bir köprü altından geçmekteyken deprem olmaya başladı ve kaçmaya çalıştığımızda her yerde kocaman kule ve köprüler belirdi, normalde hiç bir şey yokken ve “tam orta noktaya koşalım, oraya gelmez” derken, biz ortadayken depreme yakalandık, bir anda yere yığıldım ve nefes alamadım, bir anda fırladım yataktan ve ağzımda halen toz tadı toprak falan vardı, sizce bu ne anlama gelir? rüyada depreme yakalandığını görmek neye işarettir?

Rüyada depreme yakalandığını görmek ne demektir?

Rüyanız gerçek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğiniz sırada aniden ortaya çıkan bir değişiklik sonucu her şeyin karmakarışık olduğunu, büyük bir kaosa girdiğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deprem görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Depreme Yakalandığını Görmek” için 4 yanıt

Meraba. Rüyamda bir dağın üzerindeyiz. Deprem oluyor ama ben farketmiyorum sarsıntıyı. Sonra baktığımda yaşadığım şehrin heryerinin yıkıldığını görüyorum. Bizim evin yarısı yıkılıyor yarısı sapasağlam kalıyor.
Ben depremi çok kafama takarım ondan mı? Yoksa kötü bir olayın habercisi mi?
Teşşekkürler.

Akşam 9-10 saatleri gibi sokaktaymışım ve yağmur yağıp durmuş. Yerler yaş ama su birikintisi yok. Oturduğum ev 8-10 katlı bir blok. Evde oğlum ve kızım var. O anda deprem oluyor ve sarsıntı başlıyor. Hemen eve gidip oğlumu alıyorum. Sokağa getirip açık bir alana bırakıyorum. O arada ya annem ya da başkası yüzünü göremedim oğlumun yanına bırakıp tekrar eve gidiyorum kızımı almaya. Fakat sarsıntıdan bir türlü eve ulaşamıyorum, bir yandan kızım için diğer yandan oğlum için dua ediyorum, üzerlerine bir şey yıkılmasın diye. Ama yıkılan hiç bir yer yok. Üçüncü çocuğumu hiç görmedim rüyamda sanki yokmuş gibi. Eğer yorumlarsanız şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.
33, Kadın, Evli, Ev hanımı, Mutsuz

Rüyada yağmur görülmesi hayırlıdır, her zaman iyiye yorumlanır. Bereket, bolluk, arınma, kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Rüyada yer sarsıntısı olması gerçek yaşamınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Bu değişim genellikle sıkıntılı olacak şeklinde tabir edilir. Rüyadaki diğer olaylar ve yıkılan bir yer olmaması, yaşamınızda önce sıkıntı verecek değişikliğin aslında sizi iyiliğinize olacağını temsil etmektedir.

Selamün aleyküm rüyamda deprem oldu ben fark edince kaçın diye bağırdım, içinde olduğum bina yan yattı ama dağılmadı, yaralanmadan kurtulduk bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler hayırlı günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir