Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada depresyon görmek

Rüyada depresyon neye işarettir?

Rüyada depresyon görmekAnnemle dün tartıştık bunun tesirinde mi kaldım bilmiyorum daha yeni bir rüya gördüm, annem hastanede olumsuz depresyonal davranışlarda bulunuyor, ben buna çok sinirlenip annemi kesiyorum, paramparça etlerini poşete koyuyorum. Bu rüya benzerini bir kaç kere daha görmüştüm, ben annemsiz yapamam bu durum beni çok yıpratıyor, şuan bile ağlıyorum, sabah sabah yanına yattım hüngür hüngür ağladım, sizce bunun anlamı nedir ve ne yapmam gerekiyor? Yorum yazarsaniz çok sevinirim

Rüyada depresyon görmek yorumu

Rüyada depresyon görmek rüya sahibinin bazı yetersizlik duyguları yüzünden rahatsızlık yaşadığını gösterir, sorunların nedenleri ve kararların sonuçlarını görmek için dikkatli düşünmek gerektiğini hatırlatır.

Rüyada anneyi öldürmek çok önemli rüyadır, nadir görülür, görüldüğünde dikkatle incelenmelidir. Annesini öldürdüğünü görmek, reel hayatta herhangi konuda karar alırken, daha sorgulayıcı olmak, sonradan pişman olacağınız bir şeyi yapmadan önce olayı tüm yönleri ile iyice değerlendirmek gerektiğini belirten uyarıcı, önemli rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir