Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dere Ve Köprü Görmek

Rüyada dere ve köprü görmek ne demek?

Ufak bir derenin yanındaydım, su çok berraktı, ortalık aydınlıktı. Sonra kapalı mekandaydım, karanlıktı, ortalık gece olmuş, ufak bir salonda parti gibi bir şey vardı çok kalabalıktı millet eğleniyor oynuyordu. Sonra beni zorla kaldırdılar ama tehdit eder gibiydi adamlar, oynadık zıpladık falan millet dağıldı ben çantama defterlerimi koydum bir büyük defter dikkatimi çekti. Dışarı çıktım aydınlıktı sabah olmuş sandım açılayım biraz diye yüzümü yıkamak için dereye gittim dere çamur olmuştu. dere boyunca giderken raylardan geçtim köy gibi bir yere geldiğimde köprü boyunca akan çamurlu su gördüm sel olduğunda taşan dere gibiydi. Karşıdan arkadaşım geliyordu ben köprüden nasıl geçeyim derken o bir anda yanıma geçti selam verdim, giderken simdi mi verecen sonra mı dedi, çok akıllı adamsın ben unutmuştum dedim çantaya koyduğum siyah defter onunmuş. Bunu tabiri nedir?

Rüyada dere ve köprü görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda yaşam dengelerini kurmakta sıkıntılar çektiğinizi, vermeniz kararlarda başkalarının etkisinde kaldığınızı, zihninizin bulanık olduğunu ve bir arayış içinde olduğunuzu simgelemektedir. Benim düşüncem; önce sakin kafayla olayları yorumlayıp, işlerinizin önceliğini sıralayıp, sorunları teker teker çözmeyi denemelisiniz.

“Rüyada Dere Ve Köprü Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda suyu yeşil akan bir nehirden üstunde yeşil demir köprü vardı ordan gectım nehır coook dolu derın ve tertemızdı yorumlarsnz sewınırım

Aslında dogru cok sıkıntılı gunlerdeyız hayatımız alt ust olmus durumdayız, karısık ruyalar göruyorum köprü nehır sürekli göruyorum bazen dua okuyorm teşekkür ederim yorum ıcın.

Arkadasim rüyasında benim çok güzel beyaz bi elbise ile yeşil bir köprüden geçtiğimi görmüş yorumlarmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir