Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Derede Karpuz Görmek

Rüyada derede karpuz görmek neye delalettir?

Mesajınız rüyamda akan derede karpuzu soğuturken karpuzun çatlayıp ikiye ayrıldığını gördüm. Sonra karpuzu arkadaşlarımla doyasıya yedik. Hayatımda böyle tatlı, böyle lezzetli karpuz yememiştim. Bu rüyamın manası nedir, şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada derede karpuz görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dere görmek  rüyayı görenin çabaları sonucunda işlerinde başarılı olacağına, hayallerine kavuşup murada ereceğine işaret eder.

Karpuz konusunda lütfen önce rüyada karpuz görmek sayfasını inceleyin. Rüyada karpuz soğutmak rüya sahibinin kendisi, ailesi ve sevdiklerinin yaşam kalitesini artırmak için bazı planları olduğunu, bunlardan bazılarını uygulamaya koyulduğunu simgeler. Soğutulan karpuz yenilirse bu planların başarıyla tamamlanacağını simgeler, hemen yenmezse gerçekleşmesinin biraz zaman alacağını gösterir.

Rüyada karpuz yemek ya da karpuz yediğini görmek yaz mevsimini, yaz tatillerini, yazın ailece geçirdiğiniz piknik zamanlarını yani iş yaşamının stresinden uzak ailece barış ve kardeşlik içinde geçirdiğiniz mutlu anları ifade eder.

“Rüyada Derede Karpuz Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yeşil karpuz görmek
Rüyamda gölde arkadaşımla yüzerken karpuzu havadan alıyorum ve suyun dibine dalıyorum, suyun içi de berrak su arkadaşımda suyun içine dalıyor ve bir adamın yüzünü görüyorum, ortadan kesilmiş karpuz şeklinde, arkadaşım onu karpuz zannedip bana atmaya çalışıyor, sonradan adam olduğunu anlıyor ve bırakıyor. ben elimdeki karpuzu tutmaya devam ediyorum ve rüyam orada bitiyor gördüğüm karpuz yeşil ve orta büyüklükte

Rüyada yüzmek, yüzdüğünü görmek iş hayatında başarı ve seyahat anlamına gelir.
Rüyada karpuz görmek, aşka dair duyguları, şehvet, hırs ve önüne geçilmez ateşli arzuları ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir