Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dereden Arabayla Geçmek

Rüyada dereden arabayla geçmek neyi işaret eder?

Rüyamda üniversiteden çok yakın bir arkadaşımla aynı araç içinde ilerliyoruz. bu arkadaşımla şu an hala görüşüyorum ve aynı alanda çalışıyoruz . Araç dolmuş gibi bir şey ve başkaları da var. Arabayla ilerleyip ufak dere gibi bir yere geliyoruz. O sırada araç derenin içinden geçerek ilerlemeye başlıyor. Ben korkuyorum ve araçtan iniyorum, fakat derenin kenarından yürüyerek aracı takip ediyorum. Bu arada zorlanıyorum, çünkü araç derenin içinden kolayca geçiyor, ben yürüyorum dere bittikten sonra araca tekrar biniyorum. Sonra o araçtaki arkadaşımın evine gidiyoruz. İki katlı bir evleri varmış, ikinci katta çatı, dam gibi bir yere çıkıyoruz, orada bir köşede ekmek varmış, ikimizde o ekmekten yemeye başlıyoruz.

Rüyada dereden arabayla geçmek nasıl yorumlanır?

Araba kendine güven, bağımsız ruh halini simgeler. Dereden geçmek yaşamda karşılaşacağınız engelleri gösterir. Rüyanız kendine güven sorunu yaşadığınızı fakat bunu aşmak için gayret gösterdiğinizi ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dereden Arabayla Geçmek” için bir yanıt

Rüyamda son model bir aracım varmış sanırım bu jeep olarak anımsıyorum, aracla sürekli seyahat halindeyim, adres soruyorum gittigim yerin izmir oldugunu sürekli ana yola nereden cıkacağımı soruyorum ve bir tarifte yolun sonunda deniz vardı ve benım o yeri arabayla ucarak gectiğimi adaya ındiğimi gördüm
bunun ne anlama geldğini izah edebilirmisiniz rica etsem teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir