Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dereden Süt Aktığını Görmek

Rüyada dereden süt akması neyi gösterir?

Rüyamda, Kabe yolundayız annemle, el ele tutuşmuşuz. Ancak yürüdüğümüz yer çok ilginç. Kum çölü gibi bir yer, ortasından dere gibi buz gibi bir şey akıyor, içi taşlı. Ama bu çay ya da derenin içinde su değil de akan şey süt gibi tertemiz beyaz bir şey. Biz annemle ayaklarımız yalın ve suyun içinde el ele çok mutlu bir şekilde Kabe’ye gidiyoruz. Bu dere gibi akan şeyin kenarında kocaman devasa, hayatımda tanık olmadığım zararsız ve sanki koruma görevi yapan hayvanlar var.

O sırada ablam oradaki bir ağacın arasından çıkıyor ve o da elimden tutuyor, bu sütlü suda üçümüz el ele çok neşeli bir şekilde Kabe’ye Hac görevine gidiyoruz. Not : Annemi Hacca gönderebilmek ve buna vesile olabilmek için yıllardır dua ile bekliyorum. İnşallah Rabbim gerçeklere çıkarsın. Şimdiden Teşekkür ediyorum.

Rüyada dereden süt aktığını görmek nasıl yorumlanır?

Bana göre rüyanız rahmani bir rüya olup, inanılmaz güzellikleri müjdelemektedir. Kabeye doğru yürümek dininin kuvvetine işarettir. İçinde süt akan dere cenneti çağrıştırmakta ve nimet, bolluk ve bereketi simgelemektedir.

Rüyada süt görmek anne içgüdüleri ve annelik sevgisi ifade eder. Aynı zamanda, içinizdeki şefkat ve merhameti gösterir, iyileşmeyi ifade eder. Rüyada bir yerden süt çıktığını görmek o sütün miktarınca bolluk, bereket işaretidir.

“Rüyada Dereden Süt Aktığını Görmek” için 2 yanıt

Derede yürümek
Rüyamda bir derede yürüyoruz ilk ağladığımda uzağa dalip çıkıyorum herkes şaşırıyor ikinci atlamamda suya dokunmadan karşı kıyıya geçiyorum arkadas yuzerek yanima geliyor suyun yaninda bir kuyu buluyoruz kuyudan bir küp cikartiyoruz icinde 2 tane zincir altın zincirleri cebine koyuyorum kimse görmesin siye arkadasla satmaya gidiyoruz 5 6 kisiyiz esimde aralarinda ama bir türlü esimle konuşamıyoruz sanki ben baskasiyla beraberim oda baskasiyla ve ruyanin sonu.

Rüyada dereye girdiğini ya da derede yürüdüğünü görmek kişinin dert ve tasalarının sona ereceğine yorumlanır. Kuyu hakkında bilgiyi rüyada kuyu görmek sayfasında okuyabilirsin. Rüyada küp bulmak yani bir hazine sandığı bulmanız ise birilerinin vasıtasıyla aydınlık bir döneme gireceğinize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir