Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Derenin Taştığını Görmek

Rüyada derenin taşması ne demek?

Rüyamda bir derenin üzerinde tahta köprüde duruyorum, birden güçlü bir suyun geldiğini, derenin taştığını, kayaların birden çoğaldığını, gök yüzünden kayalar düştüğünü tam üstüme gelirken başka bir yere gittiğini, derenin bir tarafından diğer tarafına gitmek için uğraştığımı, yüksek kayalardan atladığımı, büyük bir hayvanın beni sırtında geçirdiğini ve benimle konuştuğunu gördüm. Ama hayvanın sesinden çok korktum, derenin içinde bir çok kurbağa gördüm ve sesleri çok çıkıyordu. Konuşmadığım bazı arkadaşlarımı gördüm.

Hiç tanımadığım birinin elinde siyah beyaz ince uzun yılan olduğunu gördüm, bir kadın ile bir erkeği köprüden geçirdiğimi gördüm, bir tünelin 2 tarafının suyla kaplı olduğunu bir tarafının cennet bir tarafının cehennem olduğunu, cehennemden dua okuyup cennet tarafına geçtiğimi ve 2 küçük erkek çocuğu gördüm, çok karışık bir rüyaydı ne anlama geliyor anlamadım. Rüyam hakkında birinin doğru bir şekilde yorum yapmasını istiyorum, rüyamın ne anlama geldiğini çok merak ediyorum.

Rüyada derenin taştığını görmek tabiri

Burcu merhaba, Rüyan hakkında birinin  doğru bir şekilde yorum yapmasını istemişsin ama neden kendin doğru şeyler yapmıyorsun. Birincisi zarafet konusu. Mesajın bu güne kadar gördüğüm en saygısız mesajdan biri. Burada babanızın yorumcusu var, ücretsiz rüya yorumu yapıyor, sen hiç lütfen kelimesi kullanmadan adamdan yorum istiyorsun. İkincisi rüyalar hakkınızda bilgi verilerek rüya gönder sayfasındaki kurallara göre gönderilmelidir. Mesajınızı yazdığınız alanın hemen üzerinde bu not yazmaktadır:

Rüyanızın tabiri için rüyalarınızı lütfen rüya gönder adresinden gönderin. Daha önceden yayınlanmamış ve yayınlaması uygun görülen rüyaların açıklaması yapılmaktadır. Aşağıdaki yorumlar kısmı sadece görüş, düşünce ve yorumları eklemek içindir. Yine de zahmet edip rüyanı düzgün cümleler ile yazdığın için bir şeyler yazabilirim.

Rüyada köprü görmek, köprüden geçmek, köprüden geçtiğini görmek hayatta yaşayacağınız zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir. Bakınız rüyada köprü rüya yorumu sayfası. Rüyada akarsu, dere görmek; çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder. rüyada dere analizi. Derenin taşması ise sizin bazı zorluklarla karşılaştıktan sonra murada ereceğinize delalet etmektedir. Yukarıdaki bilgiler birbiriyle tutarlıdır ve aynı şeyi işaret etmektedir; çalışmak, başarıya kavuşmak.

“Rüyada Derenin Taştığını Görmek” için 3 yanıt

Derede plasenta görmek
44 yaşında evliyim ve tüccarım, şu an evliliğimle ilgili olarak çok büyük sıkıntılar yaşıyorum. Eşimin beni aldattığını öğrendim ve bir karar verme aşaması içindeyim. Rüyamda eskiden ikamet ettiğim şehirde dere kenarında olduğumu görüyorum. Nehrin akış yönünün tersine gitmekte olan bir plasenta görüyorum. Plasentanın içinde bir bebek yada büyükçe bir hayvanın yavrusunun olduğu hissi var içimde. Sonra bir kadın gelip, karnından plasentayı çıkarıp nehre atıyor, sonra da bir başkası. Sonra hemşireler eşliğinde gelen bir kadın da aynısını yapıyor. Sonrasında o nehre atılan plesentaların gayrimeşru istenmeyen çocuklara ait olduğunu anlıyorum. Rüyam burada bitiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyamda dere kenarında bir bayanla konusuyordum, konustugum kişinin kavgalı oldugu başka bir bayanda vardı, sonra derenin taşıcağını gördüm ve yanımdaki 2 kişiyi uyardım, bu kadardı rüyam eğer yorumlarsanız sevinirim.

Betül selam, rüyada dere kenarı görmek veya derenin kenarında bulunmak bolluk, berekete ve mutlu bir evlilik yapmaya işarettir. Konuştuğun bayanlar büyük ihtimalle bu konularda hayatını etkileyecek birilerini temsil etmektedir. Derenin taşması ise senin şu anda bazı zorluklar yaşadığını ancak daha sonra murada ereceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir