Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Dereotu Görmek

Rüyada dereotu görmek neye çıkar?

Merhaba, ben 25 yaşında üniversite son sınıf öğrencisi kızım, eski erkek arkadaşımdan 1,5 sene önce ayrıldım fakat onu hala seviyorum ve onu dün gece rüyamda gördüm, arkadaşımın yanında yeni sevgilisi var ve bana “onu çok seviyorum” diyor, bende o kızdan nefret ediyorum. Sonra ona bir kaç tane yorgan dikiyorum ve üzülerek “bu yorganlar ikinize olsun” diyorum, yorganların yanında da bir demet dereotu veriyorum “bunu da beraber afiyetle yersiniz” diyordum, bu rüyayı neden gördüm acaba?

Rüyada dereotu görmek yorumu

Melis selam, gördüğün rüyanın temel faktörü şu anda içinde olduğun pişmanlık hali ve yaşadığın vicdan azabıdır ki bu konuda geniş bilgiyi eski sevdiğini rüyada görmek sayfasında inceleyebilirsin. Rüyada yorgan dikmek çok önemli bir anlam taşımakta ve duygularından ziyade mantığının sesini dinlemenin hakkında daha hayırlı olacağını ifade etmektedir. Çünkü yorgan diktiğini görmek rüyayı gören kişinin doğru ve mantıklı düşünerek hayatı boyunca rahat edeceğine delalet eder. Gördüğün rüyanın en ilginç kısmı ise diğer olaylarla alakasız bir şekilde birden bire rüyada ortaya çıkan bir demet dereotunu onlara vermendir.

Rüyada dereotu görmek sezgilerin güçlü olması, ileride olacak bir olayı sezmeye işarettir. Dereotu yemek kişinin yaşamının bazı yönlerinde kendini gelişmesi lazım geldiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir