Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Dergi Görmek

Rüyada sınava hazırlık dergisi neye işarettir?

Rüyamda sokaktayım, insanlar gelip geçiyor, elimde 5-6 tane sınava hazırlık test dergileri var. Gerçek hayatta barışmak istediğim eski sevgilim yanıma gelerek dergileri elimden almaya çalışıyor. Bir müddet çekiştiriyoruz dergileri. Sonra zorla elinden kurtarıp biraz ileriye gidip dergilere baktığımda hepsinin kullanılamaz halde olduğunu görüyorum.

Çok üzgün ve kırgın bir şekilde eski sevgilime baktığımda gülerek bana bakıyordu. Hiç arkama bakmadan oradan uzaklaşıyordum. 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada dergi görmek yorumu

Rüyada dergi görmekRüyada sokakta olmak, rüya sahibi kişinin bir çıkmaz içine düştüğünü veya prestijinin tehlikede olduğunu işaret eder. Bakınız sokak rüya tabiri sayfası.

Rüyada dergi görmek aklınızdan çıkmayan bir sorunun çözümü için bir iç görü veya yeni bir ışık simgesidir. Dergi okumak rüyayı gören kişinin yaşamakta olduğu problemi çözmek konusunda bilgi aradığını gösterir. Dergide okuduğunuz şeyler probleminizin çözünü için bir ipucu verebilir. Bunun için ne okuduğunuzu hatırlamanız gereklidir. Mizah dergisi görmek yada okumak rüyayı görenin rahatlama ihtiyacını yansıtır, gerçek hayatta sıkıntılı anla geçirdiğini gösterir. Eski dergi okumak geçmişten kalan bir sorunu çözerek itibar kazanacağınızı ifade eder. Dergi satmak, dergi sattığını görmek bir tehlikeyi sezdiğini ve çevrenizdekileri uyarmaya çalıştığınızı ifade eder. Almanak görmek pek hayırlı haberler vermez, vefasız servet ve yanıltıcı zevkleri gösterir.

Rüyada eski sevgiliyle karşılaşmak rüya sahibi insanın gerçek yaşamında karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığını ya da şu anki ilişkisinde bazı sorunlar yaşadığını simgeler. Bu uyarıcı bir rüya olarak kabul edilmektedir ve değerini bilip, ona önem vermek gerekmektedir. Rüyada eski sevdiğiyle karşılaştığını görmek aynı zamanda mevcut durum ve yaşadığınız koşulda bir dengesizliği ve kaosu işaret edebilir, mevcut durumdan kaçma arzunuzu gösterebilir. Ufkunuzu genişletmek veya maneviyat konusunda yeni bir yaşam tarzı denemeniz gerektiğini önerebilir.

Rüyanın son bölümü ise sanki eski sevgilinizi artık unutma zamanı geldiğini, onun aklından çıkarıp, yaşamındaki ışığı takip edip, aydınlık günlere kavuşmak gerektiğini anlatmaktadır. Çünkü önünüz aydınlık.

“Rüyada Dergi Görmek” için 2 yanıt

Bir derginin, iç sayfalarının, en üst kısmı için mavi renkte tasarım yapıyordum. 37, Kadın, bekar, grafiker, seramikçi.

Bebeye cevap;
Gördüğünüz rüya çevrenizdeki insanların huzuru için çaba sarf ettiğinizi ancak kendinizi ihmal ettiğinizi temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir