Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Deri Ceket Giymek

Rüyada deri ceket giymek neye işaret eder?

Rüyamda bir pazar yerinde dolaşıyorum, siyah deri ceket giymiş bir genç saçma sapan serserice davranışlar sergiliyor, ona doğru davranmasını söylüyorum, fakat beni dinlemiyor, bende “şimdi Allah’tan seni cezalandırmasını isteyeceğim” diyorum ama benimle dalga geçiyor “Allah bana ne yapabilir ki” diyor.

O bunu der demez her tarafı bembeyaz bulutlar sarıyor ve o bulutlar asitli, o çocuğa zarar verebiliyor ama bana zarar vermiyor, sonra çocuğun ailesi benden ahımı geri çekmemi istiyor, çok garipti açıklar mısınız. Nursena.

Rüyada deri ceket giymek neye yorumlanır?

Nursena merhaba, rüyanı her ne kadar rüyada deri ceket giymek olarak göndermiş olsan da aslında doğru başlık “Rüyada deri ceket giymiş birini görmek” veya “Rüyada beddua etmek” daha doğru olurdu.

Rüyada pazarda dolaşmak uyanık hayatında kimi arayışlar içinde olduğunu simgelerken pazar yerinde gördüğün, kötü davranışlar gösteren, beddua ettiğin siyah deri ceket giymiş birisi ise kaba kuvvet kullanan, işlerini kaba kuvvetle çözmeye alışkın birinden / birilerinden uzak durmaya yorumlanır.

Rüyada deri ceket giymek, güçlenmek ya da kendini güçlü hissetmek için bir şeyler yapmaya işarettir. Rüyada beddua etmek, beddua ettiğini görmek gerçek yaşamınızda kendi hatalarınızdan kaynaklanan sorunlarda daime bir başka suçlu arama huyunuz olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir