Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Deri Görmek

Rüyada deri görmek neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda yanımda bir arkadaşımla birlikte bilmediğim ama tanıdık gelen bir binanın içindeyim, bir anda üstümde bir böcek görüyorum ve vurup düşürüyorum, böcek kaçıp gidiyor, akabinde sol kolumda derimin altında fındık büyüklüğünde bir şişlik, görüyorum ve sürekli yer değiştiriyor.

Başka yere gitmesin diye kolumu tutuyorum sonradan birkaç kez üzerine vuruyorum ve kendiliğinden oradan bir böcek ölü olarak dışarı çıkıyor. Yanımdaki arkadaşımla böceğe bakarken uyanıyorum. 25, Erkek, Bekar, Çalışıyor, dokunsan ağlayacak gibi.

Rüyada deri görmek neye yorulur?

Cüneyt merhaba, bu çok önemli mana taşıyan rüyayı yazdığın için teşekkür ederim. İnan çok önemli mesaj vermekte. Rüyada böcek görülmesi çoğu zaman ufak, geçici kaygıları ifade eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Rüyada böcek görmek tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verir. böceğin vücuduna girmesi bu küçük kaygıların sende stres ya da sıkıntıya sebep olduğunu belkide bu yüzden kimi imkanları kaçırdığını gösterirken sonunda ölü olarak dışarı çıkması tüm bunların sona erdiğini işaret etmektedir.

Rüyada deri görmek iş hayatında başarıyı, aşk hayatında mutluluğu ifade eder. (burada anlatılan insan derisi anlamındadır) Kafa derisi görmek kafanızdan başı şeyleri çıkarmak, atmak, rahatlamak isteğinizi gösterir. Derisinin soyulduğunu görmek iş veya aşk yaşamında bir aksamayı, bir sorunu işaret eder ve rüyayı görenin bir sebeple bu konuda kendini emniyette hissetmeyeceği bir duruma düşeceğini gösterir. Derisinin yüzüldüğünü (sağ iken ya da ölüp te) birilerinin size zarar vermek istediğini, sizi rahatsız edip sizi korku ve endişeye sevk etmek istediklerine rivayet edilir. Rüyada derici, deri işleyen, tabak birini görmek gerçek yaşamda değişen çevre şartlarında ev veya aileyi kaybetme korkusu, korku gösterir. Evinize, ailenize veya gizliliğine karşı kimi tehditler hissettiğini simgeler. Rüyada deri işlediğini, derici olduğunu görmek yeni yaşam koşulları veya yeni çevrenize uyum zorluğu yaşadığınızı, belirli bir durum veya kişi ile mücadelenizde onunla nasıl başa çıkacağınızı bilmediğinizi temsil eder. Debbağ, derileri sepileyip, meşin, sahtiyan, kösele haline getiren ustalara verilmiş Arapça bir isimdir, Türkçede karşılığı derici – tabaktır.

Rüyada yılan derisi görmek dünya ile iletişim durumunuzu simgeler. Görülen derisinin rengi, durumu sizin gücünüzü veya güvenlik eksikliği, kendi sözlerinizi açıklar. Domuz derisi görmek, domuz derisinden yapılmış bir şey giymek, giydiğini görmek hayırsız, kötü olarak bilinen birinden yardım ve menfaat görmeye işaret eder.

“Rüyada Deri Görmek” için 2 yanıt

Rüyada deri mağazası görmek
Merhaba, Ruyamda Giresun’a gidiyorum. Kuzenimle aynı evde kaliyoruz. Karsida bos bir eski bir is merkezi bir yer var. Is merkezi eski ahsap ev gorunumunde. İçinde sadece deri dukkani var. Biz kuzenimle oraya gidiyoruz. Urunleri inceliyoruz o sonra lavaboya gidiyor sonra ben de biraz dusundukten sonra lavoboya gidiyorum. Yalniz lavabo pisuar tarzinda umumi degil. Taksimdeki burger king tuvaletine benzer sonra idrarim bitene kadar seyrediyorum ve ruya bitiyor. Son zamanlardaki ruh halim ozellikle ruyadan bir once dusunceli ve ileriye dönük tedirgin. 30, Erkek, bekar, özel sektörde memur.

Rüyanız yaşamakta olduğunuz bir üzüntünüzü paylaşacak bir dosta ihtiyacınız olduğunu, bu üzüntüyü üzerinden atamamanın sizde büyük bir baskı oluşturduğunu gösterirken, yapacağınız faydalı bir iş sonucu bu huzura kavuşacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir