Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Derin Havuz Görmek

Rüyada derin havuz görmek neye alamet eder?

Rüyamda kendimi yaklaşık 5-6 metrelik bir havuzun içinde buluyorum, oraya nasıl geldiğim hakkında hiç bir fikrim yok. Havuz derin olmasına rağmen tam ortasında bir basamak var ve ben orada duruyorum. Yukarı yani havuzun yüzeyine baktığımda suyun çok temiz ve pırıl pırıl olduğunu görebiliyorum, her şeyi çok net görebiliyorum ve en önemlisi de suyun içinde nefes alabiliyorum.

Ama suyun içinden çıkmam gerektiğini hissediyorum rüyamda,yukarı yüzebilirim diyorum sadece bulunduğum zemine hızla basıp kendimi yukarı itmem gerekli diyorum ama aşağı düşmekten korktuğum için yapamıyorum, yüzeye çok yakın olmama rağmen yüzemedim aşağı düşmekten korktuğum için ve o basamakta kalıyorum. Tam o sırada, ben o kararsızlığı yaşarken tanımadığım biri bir düğmeye basıyor ve ben kendimi kapkaranlık bir yerin ortasında buluyorum, az sonra ışıklar açıldığında havuzun yüzeyine beton atıldığını görüyorum ve artık oradan kurtulma şansım hiç kalmıyor.

Oradaki adamla konuşuyorum, yalvarıyorum ve adam çok gizli bir dolabın içinden bir düğmeye basıyor ve beton açılıyor, kurtuluyorum. Kurtulduktan sonra beton, havuzun üstüne tekrar kapanıyor ama havuzun içinde benim gibi bir çok insanın daha olduğunu görüyorum ve ben de dolabı açıp düğmeyi aramaya başlıyorum o insanları kurtarmak için. Sonrasında uyandım, rüya bu kadardır teşekkür ederim.

Kimden: Merve
Cinsiyetiniz:Bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Umutsuz ve Korkulu
Anahtar kelimeler: havuz,nefes,beton,düğme, nefes almak, gizli dolap.

Rüyada derin havuz görmek yorumu

Merve selam,

Derin havuz görmek, aynı çocukluk günlerinizdeki gibi mutlu, yaşamdan memnuniyet duyduğunuz günlerin yakında olduğunu gösterir. Bakınız havuz yorumu.

Suda nefes almanız uyanık hayatta zorluklarla savaşmak sizi aşırı yorduysa onlarla savaşmanın yerine birlikte yaşamayı öğrenmenin daha hayırlı olabileceğini işaret edebilir.

Rüyanın devamı ise, doğanızda olan merak, yeni şeyler öğrenme huyunun hem iyi hem tehlikeli yanları olabileceğini aklınızdan çıkarmamak gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Derin Havuz Görmek” için bir yanıt

Merhaba. 20 yaşındayım. Bekar ve üniversite öğrencisiyim. Rüyamda dersime giren bir hocayı gördüm. Rüyamda bana ilgisi vardı ve sürekli beni okulda yalnız çalışabileceğimiz kapalı bir alana götürüyordu. Benimle çok güzel konuşuyordu. Sonra kapalı bir yüzme havuzunda gördüm ikimizi. İkimiz suyun içindeydik ve öpüştük. Sonra hemen uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir