Rüyada Derinlerde Yüzmek

Rüyada derin yüzdüğünü görmek ne demektir?

Merhaba, Dün gece ilginç bir rüya gördüm. Denizde yüzüyordum, deniz çok temiz ve berraktı. Denizin içinde derinlerde yüzüyordum ve nefes alıyor gibiydim çünkü dışarı çıkmıyordum ve oldukça derinde idim.

Biri daha vardı benimle, kim olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım bir kızdı. Bulunduğum yerin sağında koskocaman bir deniz kabuğu (silindir gibi olup uca doğru sivrilen) solumda da koskocaman bir istiridye vardı, dik duruyorlardı. Sanki denizin derinliği kadar boyları vardı ama deniz o kadar da derin değildi, belki 30 metre çünkü ben kabuğun tepesine çıkıp küçük bir deniz kabuğunu paraşüt gibi kullanmaya çalışarak atlıyordum, yere oturuyordum. Sert çarpıyordum yere ama eğleniyordum. Bu rüyanın manası neye işaret eder? 18 yaşındayım, erkek öğrenciyim ve bekarım, Yorumlarınız için teşekkürler.

Rüyada derinlerde yüzmek yorumu

Rüyada derinlerde yüzmek gerçek hayatınızda sessizlik ve sakin yaşamı seven bir karaktere sahip olduğunuzu ve daha fazla huzura ihtiyaç duyduğunuzu işaret ederken aynı zamanda cinsiyetinin özelliği konularında gelişim içinde olduğunuzu, kendini daha iyi tanımaya başladığını işaret etmektedir.

Rüyada deniz kabuğu görmeniz kadın dünyasını belirtir, kendini ve karşı cinsi tanıma sürecinde olduğunu temsil eder.

Rüyadaki istiridye ise duygusal durumunuz hakkında bilgi vermekte ve bu konuda soğuk olduğunu ifade etmektedir. Bu rüya aynı zamanda sizin problem ve hislerinizi başkalarının bilmesini istemediğinizi gösterir. Bu konuda daha detaylı bilgi için deniz ve denizde yüzmek sayfasını ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir