Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Derisinin Soyulduğunu Görmek

Rüyada derisinin soyulması neye delalet eder?

Merhaba. Ben rüyamda aynı gerçekte olduğu gibi yüz üstü yatarken sağ elim sol elimin içinde ve dönmek istiyorum o an da elimi çekiyorum elimin içinden sol yüzük parmağımdaki yüzük sağ elimin orta parmağının üzerini soyuyor, acısını duyuyorum, parmağıma bakıyorum çok acıyor, yüzük parmağın üzerinden derisini soymuş, almış ve kan yok, yorumlarınız için teşekkürler. 30, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada derisinin soyulduğunu görmek yorumu

Rüyada kendi yüzük parmağını görmek evlilik, sendika, taahhütler ve kalp sorunları, ilişkide karara varmak anlamlarını ifade eder. Rüyada yüzük görmek sizin gerçek hayatta duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder.

Yüzüğün parmak derisini soyması ise sizin bu konularda bir nedenle sorun yaşadığınızı yada yaşayacağınızı temsil etmektedir, çünkü rüyada derisinin soyulduğunu görmek iş ya da aşk yaşamında bir aksamayı, bir sorunu işaret eder ve rüyayı görenin bir sebeple bu konuda kendini emniyette hissetmeyeceği bir duruma düşeceğini gösterir.

“Rüyada Derisinin Soyulduğunu Görmek” için 4 yanıt

Yaşım 22 bekarım, rüyamda babam ve dedemi gördüm, ikisi de ölmüştü, ikisinin de derisi yüzülmüştü, onları gömmeye gidiyordum, kafaları koyun kafasıydı ama dedem ve babamdı, emindim, annemde vardı birlikte gömmeye gidiyorduk, birisinin derisi yüzülmüş cesedi sağ kolumda diğeri sol kolumdaydi en son mezarı kazarken uyandım.

Gördüğünüz rüya iş veya özel hayatınızdaki sıkıntılar hakkında aile büyüklerini suçlama huyundan bir an önce uzaklaşmak gerektiğini temsil etmektedir.

Gece rüyamda ayak serçe parmağının derisinin soyulduğunu gördüm, güzel bir şekilde soyuldu, temiz bir deri oluştu sonra. Bu ne demek?

Rüyamda bütün derimin yara içerisinde olduğunu gördüm, yaralar kabuk bağlamamış iltihaplı açık yaralardı, sağ elimin derisini tuttum ve yüzüldü fakat ince deri değildi, bütün yarayla birlikte kalktı ama kan akmadı. Sonrasında dişlerim döküldü 6-7 tane onları sevdiğim insanlara verdim, ilk başta hiçbir şey hissetmezken dişleri teker teker verdikten sonra canım dehşet verici biçimde yanmaya başladı, o acıyla uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir