Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ders Görmek

Rüyada ders dinlemek neye işarettir?

Rüyada ders görmekHocam merhaba. Rüyamda en iyi arkadaşımla idim. Kendisi bayan. Beraber ders dinliyorduk aynı sırada eski günlerdeki gibi. Bir gün üst üste 4 saat fizik, diğer gün ise 4 saat ingilizce gördük. Ders çıkışı beraber yürüdük. Daha sonra arkadaş benim fotoğraf makinem ile kuşları çekmeye başladı. Rüyamda fotoğraf makinem daha büyüktü, profesyonel makine gibiydi. Arkadaş kuşları çektikçe daha çok kuş toplanıyordu etrafında.

Hatta kuşlar makineme sürtünerek uçuyorlardı arkadaşımla oyun oynamak ister gibi. Arkadaşımı neredeyse etrafındaki kuşlardan göremez olmuştum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler. Ruh halim normal. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada ders görmek yorumu

Rüyada ders görmek, ders çalışmak, ders dinlemek, uyanık hayatta önemli bir gelişim içinde olduğunuzu, hayata farklı açılardan görmeye başladığınız, başarı ve ilerlemeyi temsil eder.

Rüyada fotoğraf makinesi görmeniz, yakın bir arkadaşınız tarafından uğradığınız hayal kırıklığının etkisini sona ereceğini, sıkıntıdan ve geçmişin bu kötü durumun yerini umut ve mutluluğa bırakacağını gösterir. Arkadaşının bu makine ile kuş resimleri çekmesi, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir sorun hakkında ( bu büyük ihtimalle özgürlük duygularınız konusunda ) yeterince derin analiz yapmadığınızı sadece yüzeysel, görünen şeylere dikkat ettiğinizi gösterir. Kuşların çoğalması ise doğru tespit yapmadığınız için sıkıntının büyüdüğünü temsil etmektedir.

Rüyada ders konusunda diğer yorumlar

Rüyada ders vermek, ders verdiğini görmek bu rüya size iletişim becerilerini geliştirmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada ders almak, ders aldığını görmek bazı konularda karar vermeden önce çok araştırma yapmak ve seçenekleri tartmak gerektiğini işaret eder. Rüyada ders veren birini görmek bir takım konularda dış desteğe, birilerinin desteğine ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Rüyada özel ders görmek parlak umutlar, güzel imkanlar ve geniş iç görü anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda sizin algı ya da canlılık konusunda bir gelişim içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada özel ders vermek, özel ders verdiğini görmek hayat, bilinç ve olaylara bakış açınızda gelişim anlamına gelir. Bu sezgi ve farkındalık ifadesidir. Rüyada özel ders almak, özel ders aldığını görmek sizin gizlilik ihtiyacınızı temsil etmektedir.

Rüyada etüt çalışması araştırma, inceleme, mütalaa, müzakere, ön çalışma, etüt yapmak, etüt yaptığını görmek öğrenmeye azimli, yeni bir fikre açık olduğunuzu gösterir. Rüyada etüt yaptırmak, etüt yaptırdığını görmek hayatınızda her şeyin tamamen yerleşmiş olduğunu, çevrenize yardımcı olma duygularınız geliştiğini simgeler. Rüyada etüd yapan birini görmek geleneksel değerlere ve inançlara bağlı, toplumun normlarına uygun davranan biri olduğunuzu simgeler.

Rüyada dil bilgisi vücudunuzun ve ruhsal yapınızın mevcut durumunu yansıtır. Gramer konusunda eksiğiniz olduğunu görmeniz ne kadar zor olursa olsun kendinizi geliştirmek için daha fazla çalışmanız, okumanız, denemeniz gerektiğini işaret eder. Dil bilgisi veya gramer, bir dilin ses, biçim ve tümce yapısını inceleyerek, kurallarını belirleyen bilim dalıdır.

“Rüyada Ders Görmek” için 3 yanıt

Okulların tatil olduğu şu günlerde 6 yaşındaki oğlum okula (derse) geç kaldığını görüyor?
Neye yormalı, teşekkürler.

Erdinc

“Rüyalar bilimsel olarak, insanın ruh halinin uykudaki yansımasıdır” olarak tarifi yaygın olarak kabul görmektedir.

Oğlunuzun rüyası 2 faklı şekilde ele alınabilir;

Birincisi; ruh halinin yansıması olarak ele alınırsa, o yaşta çocuğun alışkanlıkları, davranış tarzı olarak okula gitme güdüsü içindedir ve okula gitmek istemektedir, bunu gösterebilir

İkincisi; çok geniş bir açıdan bakılırsa oğlunuzun sorumluluklarına sahip, mükemmel bir kişiliğe sahip olduğunu gösterebilir.

Aslı

Rüyanın ana teması, rüyada görmemiş olmakla birlikte olayların sana hatırlattığı eski sevgilin olup, bazı pişmanlıklar, iç hesaplaşmaları temsil etmektedir. Rüyadaki diğer olaylar rüyayı zenginleştirici senaryo gerekleridir. Bu konuda detaylı bilgiyi eski sevgiliyi görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir