Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ders İşlediğini Görmek

Rüyada ders işlemek neye çıkar?

Merhaba ben Elif. 19 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. Yaşadığım ilin dışında okuyorum. Özel bir yurtta kalıyorum. Rüyamda bir hocamla ve birkaç arkadaşımla yurttaki odamda ders işlediğimizi görüyorum. Yanımda sınıfımdan bir erkek arkadaşım var. Bu arkadaşım bana çok yakın olan biri ama sevgilim değil. Bu erkek arkadaşım yanağımı sıkıyor ve ona yanağımın acıdığını söylüyorum. O da beni yanağımdan öpüyor. Benim de onu öpmemi istiyor ama ben yüzümü çeviriyorum ve öpmüyorum. Daha sonra ders bitiyor.

Yurdun içinde samimi olmadığım bir kız arkadaşımı görüyorum. Kızın saçları normalde sarı ve yüzü beyazdır. Bana rüyamda hasta olduğunu söylüyor. Yüzünde bir sürü çil çıktığını ve saçlarının kızıl olduğunu görüyorum. Bu duruma çok şaşırıyorum ve ona ”Geçmiş olsun.” diyorum. O andan sonra rüyamın içinde neler olduğunu hatırlamıyorum.

Ertesi gün derse gidiyorum. Dersimiz Mesleki Yabancı Dil. Amfi bizim fakültenin amfisinden çok farklı. Çok büyük ve önden arkaya sıralar yükseliyor. Yakın bir kız arkadaşım yanıma geliyor ve ”Dün akşam neler yaptın öyle.” diyor. Bana şöyle diyor: ”Yanağından öpmediğim arkadaşıma ben: ‘Erkeklerin parası yenmek içindir.’ demişim. O da bana çok bozulmuş ve küsmüş.”

Onu amfinin ön sıralarında görüyorum ve amfinin kapısından doğru yanıma çağırıyorum. Ondan özür diliyorum ve böyle bir şey düşünemeyeceğimi söylüyorum. Sonra amfide en arkalara yani en yükseklere bir yere oturuyoruz. Yanımıza sınıftan bir arkadaşımız (adı Ali) geliyor ve ”Siz artık sevgili olmalısınız.” diyor. Erkek arkadaşım da ” Buna ancak Elif karar verebilir.” diyor. Rüyam burada sona eriyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ders işlediğini görmek yorumu

Elif Merhaba, sakin kafa ile rüyanı okuduğunda, rüyada unsurlar ve olayların birbiri ile uyumsuz ve anlamsız olduğunu sen de göreceksin. Bana göre rüyan bir mesaj vermemekte, büyük ihtimalle sınavlar öncesi zihninizin yorgunluğunu ifade etmektedir. Dilersen rüyada ders görmek sayfasını okuyabilirsin.

“Rüyada Ders İşlediğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda öğretmenim ile ders yapıyoruz, bu sırada ben “seneye ölürüm artık” deyip gülüyorum. Bu ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir