Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Derse Girdiğini Görmek

Rüyada derse girdiğini görmek ne demek?

Rüyamda 2 tane dersim vardı, ikisinin de saati aynıydı ve birine giriyordum. Sonra dersin ortasında hocaya “çıkmam lazım” deyip çıkıyordum. Sınıftan bir çocuk “ben de çıkıcam” dedi, çıktık. Sonra merdiven vardı önümüzde, ben o kadar hızlı çıkıyorum ki merdivenleri ikişer üçer. Bu arada elimde bir tane elma var ama üzeri tozlu, tozunu üzerime siliyorum, elma kıpkırmızı parlıyor.

Üzerimde tayt var ve belime de hırka gibi bir şey bağlamışım, merdivenleri çıkarken o elmayı katır kutur yiyorum ama çok tatlı bir elmaydı. Benimle beraber dersten çıkan arkadaşım da bana “ne güzel elma yiyorsun” dedi. Daha sonra bir yere girdik, kalabalık bir yer orada da yemekler falan baya bir yiyecek vardı. Tam sofraya oturdum ve uyandım.

Rüyada derse girdiğini görmek yorumu

Merhaba,

Gördüğünüz rüya, kişisel gelişiminizin halen devam ettiğini gösterirken kimi önemli hayat dersleri alacağınızı anlatmakta, kimi konularda karar vermeden önce çok araştırma yapmak ve seçenekleri tartmak gerektiğini işaret etmektedir.

Elma yemek, elma yediğini görmek ise şanslı bir dönemde olduğunuzu temsil etmektedir.

Rüyanın unsurlar: ders, hoca, sınıf, okul arkadaşı, merdiven çıkmak, elma yemek, tayt, hırka.

“Rüyada Derse Girdiğini Görmek” için bir yanıt

selamun aleykum. ben annemi ruyada baygın gördum fakat bir an gözlerini açti ve bir şey olmamiş gibi taksiye binip devam ettik. bu nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir