Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada derslik görmek

Rüyada dersliğe girmek neye işaret eder?

Merhaba, dershane gibi bir yerdeyim, asansör ile 5.kata çıkmak istiyorum ama asansör 4.katta kalıyor. Bağırmaya başlıyorum, sonra bir bakıyorum kapı gibi bir yer kadar boşluk var, oradan çıkıyorum. Bir kat daha çıkmam gerekiyor, merdivenlere bakıyorum korkuyorum. Tahtadan, altı boş merdivenler çıktım ama nasıl ineceğimi düşünerek. Sonra dersliğe giriyorum, hoca içeride izin isteyerek sınıfta olan yastık yorgan alıyorum, sıradan poşet içinde yastık yorgan. Eve gitmek için taksi çağırmak istiyorum, 3-4 taksi geçiyor ama durmuyor. Sonra bir yokuş baştan inilecek bir yokuş gibi duruyor ama çıkmaya başlıyorum, arkadan bir kalabalık sesi geliyor. Tabut içinde biriymiş, beni sıkıştırarak yanımdan geçiyorlar. O kalabalığa dahil olan bir bayan koşarak tabutu itiyor. Kahve rengi çok parlak tahtadan yapılmış bir tabut. Tabutu taşıyanlardan biri uzaktan tanıdığımız bir akrabamız ama konuşmuyoruz rüyamda.
Şuan eşimle boşanma aşamasındayız, yakında duruşmamız var. 30, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Rüyada derslik görmek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüya dershanede başlıyor ve geçiyor ki bu sizin gerçek yaşamınızda önemli bir hayat dersi yaşadığını, yeni şeyler öğrendiğinizi daha da öğreneceğinizi gösterir.

Asansör ile gitmek istediğin kata çıkamamak şu anda yaşamakta olduğunuz bazı sorunların bir süre daha devam edeceğini veya beklediğiniz güzel bir gelişmenin bir zaman daha bekleyeceğini, gecikeceğini işaret eder.

Rüyada derslik görmek bilgi ve öğrenme sembolüdür, dersliğe girmek yaşamınızla ilgili önemli bir şey öğreneceğinizi, kişisel gelişim konusunda ilerleyip, kendiniz hakkında daha bir çok yeni şey öğrenmek için adım atacağınızı temsil eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gelişim, öğrenme, berrak düşünme konularında şu anda bazı sıkıntılarınız olduğunu göstermekte, kafanızın bazı nedenlerle karışık olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir