Rüyada Deste Deste Para Görmek

Rüyada deste deste para görmek neye delalet eder?

Merhabalar.  Rüyamda vefat etmiş annemin kakalı bezlerinin üstünde deste deste para gördüm. Paranın üstünde hep pislik vardı yani kaka veya bok diye adlandırabileceğimiz pislik vardı.

Aynı şekilde bahçedeki otların arasında sürü sürü para ancak hepsinin üstünde pislik vardı. Sonra uyandım. Yorumunuzu heyecanla bekliyorum, teşekkür ediyorum. Rüya unsurları vefat etmiş anne, annenin bezleri, desteyle para, parada pislik, paranın üstünde bok, paralarda kaka.

Rüyada deste deste para görmek neye yorulur?

Rüyanız oldukça güzel şeylere işaret etmektedir ve paraların üzerindeki dışkılar, şansınız açık olduğu bir döneme girdiğinizi, zenginlik yolunda karşınıza önemli fırsatlar çıkacağını müjdelemektedir.

Deste deste kağıt para, para destesi, desteyle para görmek, iyi şans ve zenginliği işaret ederken gireceğiniz bu şanslı yaşam döneminde maddi açıdan bir çok şeyin dilediğiniz yönde gerçekleşeceğini müjdeler. Bu dönemlerde yatırım yapmak, şans oyunları oynamak yararlı olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir