Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada destek görmek

Rüyada birinden destek görmek neye çıkar?

Merhaba, yaklaşık bir yıldır çalıştığım kurumdan farklı bir kuruma geçmeye çalışıyorum. Çalıştığım kurumun müdürü izin vermediği için geçemiyordum. Uzun uğraşlar sonucunda kendisinin rızası olmasa da geçmek için önemli olan yazışmaları tamamladım. Sadece son onay yazısını bekliyorum. Yönetici çok aksi biri. Kurum değişikliğim için geçmek istediğim kurum ile yaptığım yazışmayı öğrenmiş ve hemen kendisi beni bulunduğum ilin uzak bir ilçesine tayin yaptı.Bu kurumda eşim ve ben beraber çalışyoruz. Yaklaşık 3-4 gündür sürekli hem eşimin de tayinin çıkması durumunda ev huzurumun kalmayacağını, hem de son gelecek evrağa müdahale edebilir mi edemez mi çekincesi ile oldukça gergin bir şekilde bekliyorum. Müdürün bahsettiğim yazışmaları öğrenmesinden 2-3 gün evvel şöyle bir rüya gördüm.

Rüyamda yanımda tanımadığım bir kişi ile merdivenleri çıkıyoruz. Epey bir yükseğe gelince yükseklik korkum başlıyor, başımı tutuyorum ve o kişi bana destek olarak beni geri aşağı indiriyor.

Yazışmalardan müdürün haberi olması ve eşim ile alakalı yukarıda bahsettiğim gerginlik başlayınca iki gün üst üste aşağıda yazdığım rüyaları gördüm.

Birinci rüya eşimi bir asansöre bindiriyorum ve 4. kat tuşuna basıyorum. 4. kat tuşuna gelince asansör duruyor ve asansör de kalıyor. Sonra birisi bana “önce birinci sonra dördüncü tuşa basacaktın” diyor. “Artık oradan kurtarman mümkün değil” diyor. Ben yukarı çıkarken yanıma biri geliyor ve “ben hallederim merak etme” diyor, rahat tavırları ile eşimi asansörden çıkarmaya gidiyor ve ben uyanıyorum

İkinci rüyada bilmediğim bir yerdeyim ve babamla birlikteyim. Var gücüyle şiddetli yağmuru (fırtına gibi) ve şimşekleri olan bir bulut üzerimize geliyor. Biz kaçıyoruz bizi yakalıyor güzelce bir ıslattıktan sonra geçip gidiyor. (Not:bu yaşadığım sıkıntılardan babamın haberi yok üzülüp kızacağını bildiğim için ona anlatmadım). Yorumlarsanız çok mutlu olurum.

Rüyada birinin destek olduğunu görmek yorumu

Değerli okurum, öncelikle rüyalarınızı detaylı yazdığınız ve hakkınızda ayrıntılı bilgi verdiğiniz için teşekkür ediyor. Böyle rüyalar cevap vermek bize mutluluk veriyor, çünkü gerçekten işin hakkı ancak böyle verilebilir.

Rüyamda yanımda tanımadığım bir kişi ile merdivenleri çıkıyoruz. Epey bir yükseğe gelince yükseklik korkum başlıyor, başımı tutuyorum ve o kişi bana destek olarak beni geri aşağı indiriyor.

Rüyanızda yanınızda biriyle merdiven çıkmanız bir iş birliği ile güzel bir iş yapmaya, daha fazla itibar kazanmaya, ün ve yüksek makama ulaşmaya işarettir. Merdiven çıkmak aynı zamanda enerji ve canlılık ifadesidir, bazı gelişmeler sonucu kendinizi daha iyi hissedeceğini gösterir. Merdiven çıktığını görmek alternatif olarak kişinin daha başarılı olması için kabuğundan çıkması ve daha sosyal olması gerektiğine de yorumlanmaktadır. Merdiven çıkarken yükseklik korkusunun başlaması ise aslında sizin başarıya giden yolda hedefinize kavuşamamak endişesi yaşadığınızı anlatmaktadır. Bu rüya aynı zamanda bazı şeyleri gözden geçirmek gerekebileceğini anlatır. Rüyada destek görmek genel itibariyle bütünlüğü ve temel özellikleri ifade eder ve rüyadaki diğer olaylarla birlikte açıklanır. Rüyada destek vermek veya birine destek olduğunu görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu üstün meziyetleri ve temel özelliklerini başkalarının mutlu olmasına harcamakla kendisin de elde edeceği mutluluğun bilincinde olmak gerektiğini işaret eder. Rüyada destek almak ya da birisinin kendini desteklediğini görmek rüya sahibinin gerçek hayatında tamamlamak istediği bir şey varmak istediği bir hedef olduğunu gösterir, bunlara ulaşmak için birilerinden destek istemekten çekinmesi gerektiğini ifade ederken çoğu zamanda bunların gerçekleşeceğine delalet eder.

eşimi bir asansöre bindiriyorum ve 4. kat tuşuna basıyorum. 4. kat tuşuna gelince asansör duruyor ve asansör de kalıyor. Sonra birisi bana “önce birinci sonra dördüncü tuşa basacaktın” diyor. “Artık oradan kurtarman mümkün değil” diyor. Ben yukarı çıkarken yanıma biri geliyor ve “ben hallederim merak etme” diyor, rahat tavırları ile eşimi asansörden çıkarmaya gidiyor

Eşinizin hayatında ulaşmayı istediği (veya eşiniz hakkında sizi istediğiniz) bir amacı olduğunu ifade ederken bazı sebeplerle bunun şu ana kadar gerçekleşmediğini ancak birinin vesile ya da destek olmasıyla yeni başlangıç yapacağınızı ve hedeflerinize emin adımlarla ilerleyeceğinizi anlatmaktadır.

bilmediğim bir yerdeyim ve babamla birlikteyim. Var gücüyle şiddetli yağmuru (fırtına gibi) ve şimşekleri olan bir bulut üzerimize geliyor. Biz kaçıyoruz bizi yakalıyor güzelce bir ıslattıktan sonra geçip gidiyor

Rüyanızda babanızla birlikte olmanız aslında babanızdan aldığınız yüce değerler sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğini, helal kazanca kavuşacağını, dileklerine kavuşacağını ifade ederken, bulutun sizi yakalayıp, ıslatıp gitmesi ise kavuşacağınız bolluk ve bereketi müjdelemektedir.

“Rüyada destek görmek” için bir yanıt

Rüyamda sevdigim adam bana “seni ticarete atacagim kendi işin olacak diyor” ve acip samimi bakisi ve ictenlikten bir sicak bir gülüsü vardi, uzun sohbet etmek istiyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir