Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Desteyle Para Görmek

Rüyada desteyle para görmek ne demek?

Merhaba, rüyamda hiç sevmediğim kurnaz bir akrabamın dolabında kitapların arasında sakladığı kocaman bir deste parasını gördüm. Bunun ne anlama geldiğini merak ediyorum, çok rüya gören biri değilim. Yardımınız için teşekkürler. 19 Mayıs 2012, 14:13

Rüyada desteyle para görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya gerçek yaşamda maddi açıdan oldukça şanslı bir döneme girdiğinizi, maddi olarak önemli bir rahatlama, bolluğa kavuşacağınızı ancak çevrenizde sizi kıskanan, çekemeyen çok fazla kişi olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada kağıt para görmek rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar çektikten sonra rahata ereceğine işaret eder, parayı kaybetmediği sürece hayatında çok güzel değişiklikler olacağına delalettir. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada kağıt para görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Desteyle Para Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda cebimde kagıt para goruyorum hemde cok, arkadasım merdınenlerden asagi ınıyor ben orada duruyorum benle ıs yapacak bana dıyor kı 80 tl alırım bende tamam dıyorum para vereyım dıyorum oda sonra alırız dıyor tam cebımden para cıkaracam ıkı tane yuzluk yere dusuyor cebımden tomarla para cıkarırken ama cıkarmıyorum yerdekı parayı alıyorum sonra uyanıyotum ne demek anlama gelıyor?

Merhaba hocam, dün gece rüyamda bitmeyen para gördüm. Elimde bir tane 200 tl vardı, ben paranın altından çektikçe tomar tomar para geliyordu ve hiç bitmiyordu, bende bu paraları bir yerde biriktirmek yerine ev araba arsa gibi mülkler alıyordum, bir ara uykumdan kalktım tekrar uyudugumda aynı rüyayı gördüm. Rüyamin yorumu nedir acaba hocam yardimci olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir