Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Destur Çekmek

Rüyada destur çekmek ne demektir?

Dün gece sabah ezanına doğru gördüğüm rüya beni çok etkiledi, 8 aylık bir oğlum var, rüyamda bir evde eşim ve bir kaç arkadaşımla oturuyoruz, hatta kalıyoruz ve evin içinde 3 harflilerin rahatsız ettiğini konuşuyoruz.

Ancak üç harfli görmüyoruz, uyumak üzere herkes odasına çekiliyor, ben eşime sarılıyorum, çünkü çok korkuyorum, sonra uyanıp destur çekerek lavaboya giriyorum, garip sesler duyuyorum bağırıyorum ama sesim çıkmıyor, tuvalette sifonu çekiyorum, içinden garip garip sesler geliyor, uyandığımda çok korkmuştum. Bu rüya ne demek? rüyada destur çektiğini görmek neye işarettir? yardımcı olur musunuz?

Takma isim : Burjuva
Yaşınız : 27
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : korkulu
Anahtar kelime : 3 harfli, cinler, lavaboya gitmek, sifon çekmek.

Rüyada destur çekmek neye yorulur?

Hamile bayanlarda, yeni doğum yapanlarda ya da bebeği olan kadınlarda rüyada üç harfli yaygın olarak görülmektedir. Çünkü rüyada cin görmek, üç harfli, üç harfliler görmek; Hayatınızda kimi dengesizlik ve düzensizlikler olduğunu ifade eder.

Rüyada destur çekmek, yakında üzerinizdeki ağırlığın kalkacağını ve hayırlı gelişmeler yaşayacağınızı temsil eder.

Annenin (yada adayının) bu dönemde hayatı zaten alt üst durumdadır, bir geçiş dönemidir. Bakınız cin rüya tabiri sayfası. Bu rüyayı kafanıza takmanıza hiç gerek yok.

“Rüyada Destur Çekmek” için bir yanıt

Rüyamda sınıftan geçiyorum ve bana üç harflim var diyor, geçerken kafamı çeviriyorum gövdesi gözüküyor, gölge ama sonra destur deyip kaçıyorum yan sınıfa, destur deyip kaçınca az korkuyorum, anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir