Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Deterjan Görmek

Rüyada deterjan görmek ne demektir?

Karşı komşumuzun annesi kapımızı çalıp benden su istiyor. Dolaptan su vermek için tek tek bardak arıyorum ancak tüm bardaklar kirli. Bir tanesini yıkamaya karar veriyorum ancak tüm deterjanı içine boşaltıyorum yanlışlıkla, bu sebeple durulamak çok zaman alıyor. En sonunda suyu doldurup verebiliyorum. 33, Kadın, Evli, Çalışıyor, mutlu.

Rüyada deterjan görmek yorumu

Rüyada birisinin su istediğini görmek, rüyada gördüğünüz kişiyle alakanıza göre yorumlanır ve o kişinin sizin desteğinize gereksinimi olduğunu simgeler. Su isteyen kişiyi gerçekte tanımıyorsanız o zaman gerçek hayatta akrabanız olmayan birinin size gereksinim duyduğunu gösterir.

Rüyada bardak yıkamak veya temizlemek, reel yaşamda hakkınızdaki bir yanlış kanıyı düzeltmek için çaba gösterdiğinizi ve bunu başaracağınızı gösterir.

Rüyada deterjan görmek, rüyada temizlik maddesi görmek temizlik, arınmak, temizlenmek, rahata erme isteği konularında mesajlar verir. Rüyada deterjan kullanmak veya temizlik malzemesi, deterjan kullandığını görmek size, hayatınızdaki önemli bir sorunu en kısa sürede çözmeniz gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Deterjan Görmek” için 2 yanıt

Selamlar, ben rüyamda cif alıyordum, temizlik ürünü, bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler.

23 yaşında bekar bayanım.

Rüyada deterjan görmek, rüyada temizlik maddesi görmek temizlik, arınmak, temizlenmek, rahata erme isteği konularında mesajlar verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir