Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dev Bayrak Görmek

Rüyada dev bayrak görmek neye işarettir?

Hayırlara vesile olması dileği ile inşallah. Ben rüyamda saçlarımın perçem kısmını bakır kızıla boyanmış ve aralarda beyazlayan saç tellerimi gördüm. Daha sonra ben arkadaşlarım ile birlikte balkon ya da teras gibi bir yerdeydik. Bizim kampüsün terası ya da merdivenleri olabilir, benziyordu. Oradan karşıdaki öğrenci kalabalığı dikkatimi çekti. Çok mutluydum, bir anda devasa büyüklükte bayrak çektiler. Bu bayrak GS ın bayrağıydı. Tüm kafaları kapandı. Sonra ise bayrağı tekrar topladılar. Ben çok mutlu oldum galiba GS şampiyon olmuştu. Sevimli Kişi tarafından 19.03.2013 / 19:34 tarihinde gönderilmiş

Rüyada dev bayrak görmek yorumu

Rüyada perçem görmek veya perçem kestirmek sürekli aynı şeyleri düşünerek gereksiz vakit kaybettiğinizi, zamanınızı ve enerjinizi kendinize fayda sağlayacak konulara harcamanın daha yararlı olacağını işaret eder. Rüyada saç boyamak, saçlarını boyamak, saçını boyadığını görmek arzu edilme, çekicilik, kişisel cazibe dileğinizin göstergesi olup daha fazla beğenilmek, arzu edilmek özlemlerin olduğunu gösterir. Rüyada beyaz saç, saçlarının beyazlamış olduğunu görmek Bu bilgelik ve anlayış bir sembolüdür. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda kişisel olgunluğa eriştiğini ifade eder.

Rüyada dalgalanan bayrak görmek, mutluluk, bereket, bolluk, barış demektir, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir. Rüyanın unsurları: bayrak, perçem, saç boyamak, beyazlamış saç, galatasaray bayrağı, balkon, teras, kampüs.

“Rüyada Dev Bayrak Görmek” için 3 yanıt

Merhaba rüyamı bir daha yazıp gönderiyorum çabuk cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.ayın 2 sinde ya da 3 ünde gördüm bu rüyayı.rüyamda bilmediğim bir yere gidiyormuşum. burada bir türk bayrağı buluyormuşum. Bu türk bayrağı çok büyük ve uzunmuş.bu bayrağı elimde bir şeyler olmasına rağmen tasıyormuşum ve havada dalgalandırıyomuşum bu büyük bayrağı.bu şekilde rüyam ruh halim iyi 20, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Feto merhaba,
Rüyada Türk bayrağı görmek, Türk olmanın gururu ya da Türkiye’nin büyüklüğünü temsil eder. Bir Türk vatandaşı görürse ülkesiyle gurur duyacağı şeyler olacağını, yabancı biri bunu görürse Türkiyeyi daha iyi ve doğru tanıması gerektiğini ifade eder. Bakınız rüyada Türk bayrağı görmek sayfası.

Merhaba, ben de buna az çok benzer bir rüya gördüm. öncelikle yabancı bir ülke sınırları içindeyiz ve eğitim kurumu gibi bir yerdeyiz. avlunun dışında bir direkte ve avlu içinde duvarlarda devasa Türk Bayrakları gördüm. sonra spor müsabakası gibi bir karşılaşma için üzerlerine kendi ülkelerinin bayrağını giymiş şekilde Avrupa’lı sporcular geldi (Danimarka, Portekiz vs.), o ülkelerin küçük bayrakları da avlu içinde direklerde asılı idi. Portekiz’li sporcuya genel olarak sıcaklık gösterdim. bayraklar genel olarak dalgalanmıyordu. Erkek, 30, bekar, mühendis, kafası biraz karışık yeni bir yol çizmeye çalışıyor hayatında, yalnız hissediyor. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir