Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dev Böcek Görmek

Rüyada dev böcek neye delalettir?

Selam, rüyamda boş bir evin içinde su an hatırlayamadığım 3-4 kısı ile beraberdim ve 1 adet normalden 10 kat buyuk bir böceği gözlemliyorduk, ayaklarımızın altında dolanıyordu.

Bir yandan korkuyordum bir yandan üstüne basmamaya çalışıyordum, sonra hemen yandaki odada aynı ebatlarda bir dev örümcek vardı, biri eline almıştı sever gibiydi, sanki evin evcil hayvanlarıydı ama ben çekiniyordum ama çok fazlada uzak durmaya çalışmıyordum.

Rüyayı yorumlarsanız çok memnun kalacağım, şimdiden teşekkurler. veysel tarafından 29.03.2013 / 15:50 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada dev böcek görmek yorumu

Veysel Merhaba, rüyada boş ev görmek, yaşamınızda güzel bir denge kuramadığınızı, iç huzura sahip olmadığınızı, kimi endişeler taşıdığınızı simgeler.

Rüyada böcek görmek genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Böcekler geleneksel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verirler. Böcek rüyaları tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağınız konusunda ipuçları verir.

Rüyada bilmediği bir böcek görmek Bazı yıkıcı etkileri, Ayrıca değerler ve inançlarla ile ilgili olayları simgeler. Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Evde örümcek, Örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder. Rüyanın unsurları: dev böcek, boş ev, büyük örümcek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada böcek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dev Böcek Görmek” için 2 yanıt

Merhaba ben rüyamda benden daha büyük bir böcek gördüm. uçarak beni ve arkadaşlarımı kovalıyordu. Sonunda beni yakaladı arkamdan kollarıyla sardı. daha sonra ise kollarını kırarak kurtuldum. Teşekkürler.

Merhaba rüyamda kocaman bir böcek var, evde kovalıyoruz ve annem ben kardeşim. Sonra kız kardeşim diğer odadan bıçak almaya gidene kadar yok olmuş ve halletmiş oluyoruz, yerde bana benzeyen bir böcek var ama ben değilim, içine girmiş insan gibi yani düşünün. Yani benim bedenime giren bir şey çıkıyormuş gibi düşünün, filmlerdeki gibi. Sonra ağzımdan kan geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir