Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dev Gibi Bir Hayvan Görmek

Rüyada dev gibi bir hayvan neye delalet eder?

Rüyama gelince rüyamda tanıdığımın bahçesine gidiyorum, bakıyorum tuhaf dev gibi bir hayvan ağaca bağlamış, kızı evlenecek benim hayvanın yanında kalmamı istiyor ancak ne olursa olsun ipini çözmememi söylüyor, onlar gidince hayvan uyanıyor, sanki kuduzmuş gibi sağa sola saldırıyor, birden elimdeki haşlanmış kayısı kıvamında yumurtayı hayvana veriyorum, elimle veriyorum, sakinleşiyor, sonra birden aynı yerde üzerimde muhteşem güzel bir gelinlik fakat etek ucu kanlı, elime bir makas alıp gelinliği şekil vererek kanlı kısmını kesiyorum, bu kadar, şimdiden teşekkür ederim.

36, Kadın, Evli, Çalışmıyor, , Merhabalar.. özel bir okulda öğretmendim işten çıkarıldım ayrıca üniversite son sınıfım sınavlarım var baya bir sıkılıyorum ayrıca 33 yaşında bekar kız kardeşim var.

Rüyada dev gibi bir hayvan görmek yorumu

Değerli okurum, Rüyada tanıdığınız kişinin bahçesine gitmeniz yaşamınızda bir rahatlamaya işarettir çünkü rüyada bahçe görülmesi genellikle rahatlamaya, huzura, gençleşmeye, yenilenmeye, bir şeylere başlamaya işaret eder, bahçeye gittiğini görmek ise bu konularda bir atmaya delalettir.

Rüyada görmüş olduğunuz dev gibi hayvan size büyük bir düşmanlık besleyen biri temsil etmektedir. Ancak siz o kadar iyi kalpli birisiniz ki her şeye rağmen siz ona karşı hala insanca duygular taşıyorsunuz.

Rüyada giydiğiniz muhteşem gelinlik hakkınızda hayırlı gelişmelere işaret ederken, gelinliğin eteğindeki kanlı kısmı kesip atmanız aslında hayatınızda bir şeyi / şeyleri yaşamınızdan kesip atmak istediğinizi ve bunu başaracağınızı temsil etmektedir.

“Rüyada Dev Gibi Bir Hayvan Görmek” için bir yanıt

İyi günler dilerim hızlıca rüyamı anlatıyım size. Rüyamda Büyük insan Boyutunda dev gibi hayvanlar bir bayanı esir alıyor ve birisi gelip benden yardım istiyor ama tanımıyorum. Sonrasında bu vahşi yaratıklarla savaşmaya başlıyorum ama benimle birlikte savaşan büyük yaratıklarda var birkaçını öldürdükten sonra dev gibi bir örümcek beni uzaktan ağ ile yakalamaya çalışırken bir anda uyandım. Ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim şimdiden Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir