Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Dev Gibi Fare Görmek

Rüyada dev gibi fare ne demektir?

Rüyamda müstakil bir evin bahçesinde ölü ve canlı bir sürü irili ufaklı fareler vardı, ayaklarım çıplaktı, farelere basmamak için yürümekte zorlanıyordum, en son bahçe duvarının dibinde dev gibi bir fare gördüm, 3 – 4 aylık köpek büyüklüğündeydi, renkleri de duman rengiydi. Rüyada büyük fare görmek ne manaya gelir?

Rüyada dev fare görmek yorumu

Melissa Selam. Rüyanda müstakil ev görmüş olman gerçek hayatında gelişmiş bir bağımsızlık ve özgürlük duygularına sahip olduğunu gösterir. Müstakil ev görülmesi alternatif olarak bir sorunu yahut olayı ret etme durumunun söz konusu olduğunu, buradaki sorumluluğun size ait olmadığını kanıtlama durumunda kaldığını simgeleyebilir. Bakınız rüyada ev görmek tabiri.

Rüyada fare ölüleri görmeniz, ölmüş fareler, kişinin iç dünyası ve yaşadığı vicdan muhasebesini temsil eder ve yapılan bir hata yüzünden vicdan azabı çektiğini gösterir.

Rüyadaki büyük fareler başkalarının yaşamındaki bazı küçük sıkıntıların sizi de olumsuz etkilediğini fakat bunlardan mümkün olduğunca etkilenmemek gerektiğini ifade eder. Bu konuda detaylı rüya tabirini rüyada fare görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Dev Gibi Fare Görmek” için 2 yanıt

Rüyada Uzun Fare Görmek
Rüyamda kalın ve upuzun koyu gri bir fare evimize girmişti bir köşede duruyordu. Oradan gitsin diye ayağımla yere falan vurdum. Daha sonra arkadaşım ile balkonda otururken benim yanımda duran masa sarsıldı. Farenin orada olabileceğini düşünüp baktım, gerçekten de fare oradaydı. Ayrıca çokta korkunç bir şeydi. Masadan uzak bir yere oturduk. Onu fark ettiğimizi anlayınca bana doğru hırlayarak gelmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir