Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dev Kamyonlar Görmek

Rüyada dev kamyonlar görmek ne demek?

Merhabalar, Össye hazırlanan bir öğrenciyim maalesef. Dershaneden geldiğim bir öğlen vakti başımın ağrısından uykuya daldım ve; Gerçek hayatta da kullandığım bir muştam var daha doğrusu yanımda taşıdığım (muştayı bilen bilir, demirden parmaklara geçirilen yumruğun etkisini arttırmak için kullanılan bir alettir, işte hemen hemen). Rüyamda yanımdakilerin kim olduğunu hatırlamıyorum ama sanırım yakın arkadaşlarımdı. Beraber ve bende o muşta olmak üzere arkadaşlarımla bir olaya karışıyoruz, sanırım taşkınlık yapıyoruz. Tabi polisler geliyor ama sanki filmlerdeki gibi baya uğraşıyor polisler bizimle. Bazı arkadaşlarım vuruluyor ve bende en son kaçarken elimdeki muştayı fırlatıyorum yola doğru, polis yakalarsa üstümde bulamasın diye ama muşta bir arabaya çarpıyor ve araba kaza yapıyor, polis muştayı da beni de yakalıyor.

İlginç bir olay burada da var: polisten kaçarken muştayı fırlattıktan sonra bir an neyse yakalandım diyerek bırakıyorum kaçmayı ve poliste bırakıyor beni kovalamayı, bende polışın yanına gidiyorum. Daha sonra 2 adet devasa kamyonlara bindiriyorlar bizi, biz 3-5 kişi olduğumuz halde. Devasa kamyonlar bizi kaçırır gibi hızla yeri geldiğinde kaldırımlardan geçerek bizi götürüyorlar.

Yolda daha önce gördüğüm bir yoldan geçiyoruz ama rüyada daha önce gördüğümü düşünüyorum normalde öyle bir yol hatırlamıyorum. Kalabalık ve bir sürü dükkanın olduğu bir sokaktan geçerken biz kamyonlarda polislerle çatışmaya başlıyoruz, bir anda oluyor bu anlamıyorum. Bütün polisler ve arkadaşlarım ölüyor, ben en son kaldığımda “ben şimdi ne yapacağım” diyerek bir anda kendi kafama sıkıyorum, benim için en net olan şey bu: kafama sıkmaya karar vermem, silahı kafama dayamam, sıkmam ve acısı o kadar netti ki unutamıyorum baya canım yandı.

Tabi bu acıyla uyandım. Okuyanlar yanlış anlamasın Manisalıyım ve İzmir’de yaşıyorum, vatanına milletine bağlı bir vatandaşım, ülkem hakkında kötü düşüncelerim yok, olmadı hiç bir zaman. Ve hiç bir zamanda polisle çatışmadım. Teşekkürler şimdiden.

Rüyada dev kamyonlar görmek yorumu

Merhaba, rüyanız alışık olmadığımız türden değişik bir rüya ve olaylar genellikle şiddet, çatışma, kaza ve ölümü işaret ediyor. Bu gerçek yaşamında çok gergin bir dönem geçirdiğini, seni öfkelendiren bir durum yaşadığını ya da tanık olduğunu simgelemektedir. Belki yararı olur diye diğer unsurların anlamlarını listeliyorum.

Rüyada muşta görmek reel hayatınızda kaotik veya telaşlı bir yaşam dönemi içinde olduğunuzu, kimi şeyleri gözden geçirip yaşamınızda yeni düşünme ve davranış şekilleri bulmanız gerektiğini simgelerken aynı zamanda bu kaostan çıkmak için başkalarının yardım ve desteğini istemekten çekinmemeyi tavsiye edebilir. Rüyada muşta taşımak, muşta kullanmak gerçek yaşamınızda dikkatinizi bir konuya çekmek için uyarıcı bir rüyadır. Bu konu bir tehlikenin yaklaştığını hissetmek, bir kişisel mücadele içine bir atılım düşüncesi gibi. Bu rüya aynı zamanda size sosyal yaşamdan sizi geri tutan içinizdeki bir bariyeri kırmanız gerektiğini hatırlatabilir.

Rüyada kamyon görmek, kamyonet, tır, üzülmek ve kaygılanmak anlamına gelir. Yaptığınız işte zarar edeceğinize işaret eder.

Rüyada çatışma görmek huzursuzluk, dedikodu, iftira, çekişme anlamını taşır. Rüyada çatışmaya girmek, çatışmaya girdiğini görmek iç dünyanızda yaşadığınız bir huzursuzluğu simgeler.

Rüyada intihar etmek gençlik yıllarının hızlı ve sorunlu geçmesi, yaşlılığın ise rahat geçeceğine işaret eder. Rüyanın unsurları: muşta, olaya karışmak, polisler, araba kazası, polise yakalanmak, intihar etmek.

“Rüyada Dev Kamyonlar Görmek” için bir yanıt

Rüyada kızının kamyon sürdüğünü görmek
Annem rüyasında benim damperli kamyon sürdüğümu görmüş. Geliyorum geliyorum diye sesleniyormuşum, siz bu neye delalettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir