Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Devamlı Eski Sevgilimi Görüyorum

Rüyada sürekli eski sevgilimi görüyorum, bu ne demektir?

Ben devamlı olarak rüyalarımda eski sevgilimi görüyorum, 2 gündür üst üste onu gördüm, 1 gün arabadayım arabada kız kardeşimde var ve eski sevgilim arabanın camından onunla konuşuyor, sonra ablamda burada deyip onu uyarıyor ve bir anda göz göze geliyoruz, ben ağlıyorum oda ağlıyor ve elimle göz yaşlarını siliyorum.

Ertesi günde annesi ve babası ile çalıştığım iş yerime gelip benden ondan aldığımı iddia ettikleri 5 milyarı vermemi istiyorlar, öyle bir para almadığımı anlatamıyorum onlara, oda ağzını açıp doğruyu söylemiyor ve gene ağlıyorum, cevaplarını bulamıyorum, bana yardım edin bu rüyaların anlamı ne olabilir arkadaşlar.

Rüyada sürekli eski sevgilini görmek neye yorumlanır?

Rüyada eski sevgiliyi görmek en sık görülen rüyalardan biridir. İnsanlar kaybettikleri, ayrıldıkları eski eşlerini, eski sevgililerini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genelliklede bu pişmanlık işe yaramaz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Devamlı Eski Sevgilimi Görüyorum” için 3 yanıt

Rüyada devamlı eski sevdiğini görmek
Merhaba, benim çıktığım 8 aylık bir ilişkim vardı ve aldatmasıyla ilişki bitti ama ben onu sürekli rüyamda görüyorum bu olayın üzerinden geçeli 5 ay oldu. Eski sevgiliyi sürekli rüyada görmek neye tabir edilir?

Rüyanızın açıklaması rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasında yer almaktadır. Oradaki bilgilerle bunun manasını çıkarabilmeniz lazım.

Merhaba, ben bir haftadir 3 defa ust uste eski erkek arkadasimi ruyamda goruyorum. ilk ruyamda gordugm eski erkek arkadasimla otururken birden bire bir seye sinirlenip derdini bana anlatiyordu. sonraki gece yine gordum baska bir kizla el ele yanimdan geciyordu. dun gece yine ruyasında gordum bana tecavuz etmeye calisiyordu. lutfen yardimci olun bunlarin anlami nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir