Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Devasa Güvercin Görmek

Rüyada dev gibi güvercin neye işaret eder?

Sayın Admin, merhabalar nasılsınız? Yorumlarınızı takip ediyorum, çok güzel, mükemmel hayır olsun bizde de bir rüya var, değişik hayır olsun şimdi anlatıyorum. Rüyayı eşim görmüş.

Rüyasında eşime haber geliyor “baban öldü” diye, Eşim ve 6 yaşındaki oğlum ellerine kazma alarak koşmaya başlıyorlar, mezar kazıyorlar, o esnada gökten 3 adet devasa boyutta, filmlerde olan yabani güvercin iniyor, kanatların içinde üzerlerinde Arapça yazılar yazıyormuş, kuşlar inince kanatlarını çırpmaya başlayıp fırtına oluşturuyor ve bu esnada o kanatların altından Türkçe isimler dökülüyor, ilk başta Metin ismi varmış bir dünya isimler dökülmüş, hayır olsun yorumun ne olur çok merak ediyoruz, selamlar. Meltem.

Rüyada dev gibi güvercin görmek yorumu

Meltem merhaba, sitemiz hakkında düşünceniz için teşekkür ediyorum, umarım sizlerde iyisinizdir. Bilindiği gibi rüyalar görene göre yorumlanır dolayısıyla bu yorum kocanız hakkında olacaktır. Rüyanın ana unsurlar babanın öldüğünü görmek, mezar kazmak, dev gibi 3 tane güvercin görmek ve güvercinlerin kanatlarından dökülen isimlerdir.

Rüyada babanın ölüm haberini almak günlük hayatta hedeflerine doğru koşarken ani bir değişiliklik olacağına işaret eder ve hedefe şu anki yol ile ulaşamayacağını, kendine başka metotlar bulmak gerektiğine yorumlanır. Bakınız ölü rüya yorumu sayfası.

Rüyada mezar kazmak gerçek hayatınızda kontrolünüz dışında kendiliğinden gelişen bir ifade yöntemine sahip olduğunu ve bu durumun gelişmiş hayal gücünüzle bir araya geldiğinde başınıza ciddi sorunlar açtığını, açacağını simgeler. Yani daha sakin, daha dikkatli düşünmek, davranmak gerektiğini ifade eder. Küçük oğlunuzla birlikte mezar kazıyor olmanız sanki oğlunuz hakkında bir konuda karar vermeden önce bir daha düşünmeniz gerektiğini temsil edebilir.

Rüyada güvercin görmek genel olarak habere yorumlanır. 3 tane güvercin görmeniz 3 ayrı haber alacağınızı, güvercinlerin dev gibi olması bu haberlerin sizin için çok büyük öneme sahip olduğunu simgeler.

Rüyanın en ilginç yanı bu dev güvercinlerin kanatlarından dökülen isimlerdir. Rüyada Arapça yazı görülmesi yazının Kuran ayeti olup olmamasına göre anlam taşır. Kuran yazısı görmek hayırlara işaret olup belalardan uzak durup, emniyette olduğunuza, korunduğuna işaret eder. Rüyada Kuran ayetleri dışında görülen Arapça yazılar ise iki yüzlülük, yalan, fesat, kötülük, sahtekarlık ya da kandırılmaya karşı dikkatli olmaya işaret eder.

Rüyada görülen isimler önemli mesaj verir ve görülen isimle açıklanır. Metin ismi görülmesi birinden bir söz almak veya verilen bir sözün yerine gelmesine işaret eder.

“Rüyada Devasa Güvercin Görmek” için bir yanıt

Rüyada güvercini sıkıştığı yerden kurtarmak
Rüyamda güvercin boru gibi bir şeyin içinde sıkışıp kalıyor. onu kurtarıyoruz ama uçma özelliğini yitirmiş uçmaya çalışıyor. onu yakalayıp veterinere götürmek için çabalıyorum ama başarılı olamadan uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir