Rüyada Deve Görmek

Rüyada deve görmek neye işarettir?

Ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim, bekarım, İzmir’de oturuyorum. Gördüğüm rüyayı yorumlayabilir misiniz ? Rüyamda tanımadığım bir erkekle sinemaya gidiyorum. Filmi hatırlamıyorum ama gördüklerimden iğrenip salondan çıkıp kusuyorum. Kustuğum yer camilerde abdest alınan yerler gibi dar ve fayans döşeli bir yerdi. Bu yerin içinde bebek cesetleri vardı, göbek kordonları ile birlikte orada yatıyorlardı. Başımı kaldırınca oda gibi bir yere girmişiz, tam hatırlamıyorum ama 5-6 tane koyu kestane renginde çok güzel deve vardı ve insan gibi başlarını yastığa koyup uyuyorlardı. Hepsinin de hörgücünde beşer tane koyun iple asılmıştı ama yaşıyorlardı. Korkup kaçarken balık gördüm akvaryumundan kaçmıştı yerden alıp elimde sevdim onu. Böyle karışık bir rüyaydı. bir de en sonunda o erkekle (sacları omzuna dökülen, kıvırcık kumral saçlı, yakışıklı)sımsıkı el ele tutuşuyorduk beni deve ve koyunlardan korumaya çalışıyordu sanırım. şimdiden teşekkürler.

Kimden: papatya
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 22
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar Kelimeler: rüyada sinemaya gitmek, rüyada kusmak, bebek cesetleri, göbek kordonu, deve görmek, develer, deve hörgücü, koyun, balık.

Rüyada deve görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada deve görmek rüyayı gören kişinin sırtında çok fazla yük taşıdığını ya da daha gösterişsiz ve sade olmak gerektiğine işaret eder. Duygularını açıklamak ve serbest bırakmak yerine içinde tuttuğuna ve sakladığına işaret ederken öte yandan da affetmeyi ve unutmayı öğrenmek gerektiğini gösterir. Ayrıca büyük problemlerle baş edebilme, sorumluluk alma potansiyeliniz olduğunu gösterir.

Rüyada deveye binmek veya bir deveye bindiğini görmek hayatta bir takım zorluklarla karşılaşacağınıza fakat sabırlı olursanız bu zorlukların üstesinden gelebileceğinize işaret eder. Rüyada konuşan deve görmek aslında sizin dayanıklılık, sorumluluk almak konularında üstün bir gücünüz olduğunu, bunun farkında olup bu yönünü iyi değerlendirmek gerektiğini temsil eder. Bir deve sahibi olduğunu görmek bolluk, para anlamlarına gelir. Deve tüyü görmek, deve yünü veya deve tüyünden yapılmış eşya görmek rüya sahibinin uyanık yaşamınızda kendini bir olaydan dolayı, fiziksel veya duygusal yönden pislenmiş, kirlenmiş hissettiğini ya da suçluluk duyguları veya bir planın bir dökümünü gösterir. Rüyada deve yetiştiren, bir deveye bakan, deve besleyen, deve kiralayan, deve satan, deve çobanı, deveci birini görmek hayatınızdaki bir şeyin göründüğü gibi, sizin sandığınız gibi olmayabileceğini, değer vermediğiniz bu şeyin sizin için çok önem kazanabileceğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda değişim ve yenilenme simgeler. Buğra, buğur, dorum, hecin, lök, maya, potuk terimleri de rüyada benzer anlamlar taşır.

“Rüyada Deve Görmek” hakkında 4 yorum

  1. ruyanda deveye bınıyorum ama cok yakısıklı bır genc oluyor, sonra babama onu satın almak ıstedıgımı soyluyorum, dugun alayının ıcınden deveye bınıp gecırıyoruz sımdıden tesekkurler

  2. Rüyamda Deveye Bağlı Bir At Gördüm Ve Üzerime Doğru Geldi Gecti Karsıma oturdu arkasında Baglı Olan kahve rengi atta oturdu onunla Deve Bana Dedi ki Evinizden Ölü Cıkacak Dedi rüyamda Cok Üzülüyordum Ağlayacaktım Neredeyse Uyandım Lütfen Aydınlatın Beni..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir