Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Devlet Hastanesine Gitmek

Rüyada Devlet Hastanesine Gitmek Ne Demek?

Ben üç yıllık evliyim, arada böyle net rüyalar görüyorum. Kuzenim küçük kızıyla ve ben devlet hastanesine gitmeye çalışıyoruz ama yolu bu türlü bulamıyorum ve kayboluyoruz. Birilerinden yardım istiyoruz, o arada ben fenalaşıyorum, baygınlık geçiriyorum, içlerinden genç bir adam yardım ediyor bana.

Kendime geliyorum ama başım öyle fena dönüyordu, yine düşüyorum öyle kalıyorum, biraz sonra o adam beni hastaneye götürürken kendime geliyorum, iyi oluyorum ama hastaneye gitmiyoruz, konuşuyoruz bana aşık olduğunu söylüyor, ben elimdeki alyans gösterip “ben zaten evliyim ve kocamı da çok seviyorum, üzgünüm” diyorum ve gülüyorum. Garip bir şekilde kendimi müthiş hissediyorum ve uyandım, hayırdır inşallah. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada Devlet Hastanesine Gittiğini Görmek Tabiri?

Değerli okurum; ister devlet hastanesi olsun ister özel hastane, sonuç olarak rüyada hastaneye gitmek  fiziksel olarak iyileşmeye ya da ruhsal açıdan gelişmeye delalet eder. Ancak siz hastaneye gitmek isterken oraya gidemiyorsunuz, önce kayboluyorsunuz ki rüyada kaybolmak rüyayı gören kişinin kendini olayların akışına kaptırdığını, bu monotonluktan kurtulmak gerektiğini işaret eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yapmanız gerekenler hakkında bazı ipuçları verebilir ki bunun sonunda kendinizi güçlü hissedeceğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir