Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada devrim görmek

Rüyada devrim görmek neye delalet eder?

Rüyamda yurt dışında olduğumu görüyorum sanırım okul için gitmişim ve bulunduğum ülkede halk ayaklanıyor, bir devrim oluyor, ortalık karışıyor, binlerce insan ölüyor ve ben bu nedenle geri döndüğümde annemi çok hasta bir şekilde buluyorum, dudakları şişmiş, yüzü gözü morarmış bir şekilde yatıyor, konuşmaya dermanı yok. Daha sonrasında sanki bir itirafmışcasına hasta yatağında babamı aldattığını söylüyor. Odada yalnızca ben vardım. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada devrim görmek yorumu

Rüyada yurt dışında olduğunu görmek rüyayı gören kişinin ufuklarını genişletme ve manevi bakımdan yeni tecrübelere ihtiyacı olduğunu gösterir. Bulunduğun ülkede devrim olması ise bu ihtiyaçlarını gidermeye çalışırken büyük değişikliklerle karşılaşma ihtimali olduğunu gözden uzak tutmamak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada devrim görmek rüya sahibinin yaşamında büyük değişiklikler meydana geleceğini veya değişiklikler yaşayacağını ifade eder.  Rüyada devrim yapmak veya bir devrime katılmak, bir devrimin parçası, devrimci olduğunu görmek kişinin bazı iç duygusal karmaşalar yaşadığını ifade eder.

Rüyada anneyi hasta görmek rüyayı gören kişinin kendisini üzecek, canını sıkacak bir haber almasına işaret eder. Bu haber anneniz hakkında olmasa bile yine de size bir üzüntü verecek manası taşır. Annenin hasta yatağında babanı aldattığını itiraf etmesi ise sizi büyük üzüntüye sokan bir durumun ya da olayın sebebini öğreneceğinize ve rahatlayacağına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir