Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dibek Görmek

Rüyada dibek görmek neye delalettir?

Rüyamda mutfakta annem ile konuşuyordum, annem yeni bir dibek almış ve “eski dibeği belki lazım olur diye saklıyorum, bundan sonra yenisini kullanalım” diyordu, sonra bir plastik çantadan küçük bir pembe bebek yeleği çıkardı “al kızım bunu sakla, bebeğin için aldım” dedi, şaşırmıştım “anne ben evli bile değilim, ne bebeği” dedim annemde “kızım nasıl olsa evleneceksin, bebeğin olacak, inşallah kız bebek doğurursun da bu yeleği giydirirsin” dedi. Bende “anne bunu kaldırayım da kirlenmesin” diyerek yeleği bir dolaba koydum. Bu garip rüya ne demek istiyor? 17 yaşında lise son öğrencisiyim.

Rüyada dibek görmek yorumu

Deniz merhaba, gerçekten de gördüğün rüya eşine az rastlanan ilginç olaylar içeriyor. İlk önce rüyada anneyi görmek, anneyle konuşmak konusunda anne rüya tabiri sayfasını okumanı istiyorum. Rüyada mutfakta olmanız, rüyanın mutfakta geçmesi aile sıcaklığı ve manevi yönden beslenme ihtiyacı  çektiğinizi anlatmaktadır. En ilginç kısım annenin dibek alması ve söyledikleridir.

Rüyada dibek görmek kişinin çalıştığı yerde veya evinde bazı yenilikler olacağına ve doğru karar verirse sonunun iyi olacağına hatalı karar verirse bundan hayır görmemeye işaret eder. Büyük dibek çok çıkar sağlamak anlamını taşır, küçük havan az çıkar sağlamak anlamlarına gelir. Dibek; taş veya ağaç malzeme kullanılarak yapılmış büyük havana verilen isimdir.

Rüyada bebek yeleği görmek rüya sahibinin hal ve hareketlerinin daha nazik ve daha anlayışlı hale geldiğini, kişinin olgunlaştığını gösterir. Bebek yeleğinin bir diğer tabiri de insanın daha önceki dönemlerdeki davranışlarını ve hayat felsefesini yansıtır, eski alışkanlıklar veya acemilik günlerini sorgulamak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir