Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dicle nehrini görmek

Rüyada Dicle nehrini görmek neye çıkar?

Rüyamda çok sevdiğim bir asker arkadaşımla Dicle nehrinde balık tutuyorum, havada hafif yağmur yağıyor. Tam o sırada oltaya dev gibi bir balık vuruyor, arkadaşımla ikimiz balığı çekmeye çalışıyoruz ama gücümüz yetmiyor. Arkadaşıma “balığı iyice yoralım ondan sonra alırız” diyorum. Tam o sırada yağmur müthiş hızlanıyor, sağanak şekle dönüyor, Dicle’nin suları yükseliyor, biz biraz daha yukarılara çıkıyoruz, bir taraftan da balığı kaçırmamaya uğraşıyoruz. Nehir neredeyse taşacak kadar yükseliyor ve sonunda biz balığı çıkarıyoruz, boyu bizim boyumuz kadar büyüktü. Bu rüya neye işaret?

Rüyada Dicle nehrini görmek tabiri

Rıfat merhaba, rüyada Dicle nehrini görmek hedeflerinize ulaşmak için sahip olduğunuz tüm kaynaklardan yeterince yararlanmadığınızı, hedef ve yöntemlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada askerlik arkadaşını görmek rüya sahibi için olumlu haberler, yeni kurulacak güzel ilişkiler, daha az kaygılı olmak anlamlarını simgeler. Rüyada balık tuttuğunu görmek rüyayı gören kişinin kişiliğinin tam anlamıyla geliştiğini, kendini iyice tanıdığını, hayatta ne istediğinden emin olduğunu ve mükemmele ulaşma yolunda ilerlediğini, güzel bir iç huzura sahip olup bu huzuru çevrenizle paylaştığını, etrafına huzur ve mutluluk verdiğini ifade eder. Rüyada şiddetli yağmur görmek aradığınız bolluk ve berekete kavuşmak için daha planlı, programlı belki de daha sakin olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyanın sonunda balığı nehirden çıkarmanız isteklerine kavuşup, murada ermeye delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir