Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Dik Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmandığını görmek ne demek?

İyi aksamlar ben rüyamda dik ve zor bir dağa ellerimle tırmandığımı gördüm, dağ o kadar dikti ki düşmekten korktum ama zirveye çıktım ve zirvede bir arap atı bekliyordu, düşmekten korkarak ta olsa o ata bindim, sonra başka bir dağa daha tırmandım bu dağın bir yerlerinde bir kapısı vardı, kapıyı açtım, içeri girdiğimde güzel vakit geçiren arkadaşlarımı gördüm, yorumlarsanız sevinirim. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada dik dağa tırmanmak tabiri

Rüyada dağ görülmesi genel olarak hayırlara yorulur, gerçek yaşamda yükselme, ilerleme, mevki ya da kazancında artış gösterir. Rüyadaki dik dağ gerçekleşmesi çok zor hedefleriniz olduğunu temsil eder.

Rüyada dağa tırmandığını görmek gören kimsenin çok büyük emek vererek, kendi gücüyle hedeflediği şeylere ulaşacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı gören insanın verdiği karar ve söylediği sözlerin arkasında duran, çok mert birisi olduğuna alamet eder, rüya sahibi kişinin sözünün eri olduğuna ve kendisine güvenip, sırtını kendisine yaslayan kişilerin güvenini sarsacak bir şey yapmayacak bir karakterde olduğuna rivayet eder. Rüyada dağa tırmanıp tepesine çıkmak hayırlara alamettir ve kişinin hedeflerine ulaşacağını, hayatının güzellik ve huzur içinde geçeceğini, sağlığı, mutluluğu ve neşesinin yerinde olacağını, evliliğin başarılı şekilde yürüyeceğini ve ailesinde saygı ve sevgi hüküm süreceğini ifade eder. İnsanın toyluğu, cehaleti, inanç eksikliği ve egolarından kurtulacağını, hem dininde güzel ahlaklı ve olgun biri olacağını hemde toplumda saygın biri olmayı başaracağını temsil eder. Burada ilginç olan bu dik dağa ellerinizle tırmanarak çıkıyorsunuz ki bu hayatta kendiniz için belirlediğiniz, ulaşılması zor hedeflere kendi gayretiniz ile ulaşacaksınız demektir.(başkalarının yardımı olmadan). Bu konuda rüyada dağ görmek sayfası ilginizi çekebilir.

Dağın zirvesinde gördüğünüz Arap atı, hedefinize ulaşıp murada ereceğinizi gösterirken o ata binmeniz kendinize başka yeni yüksek hedefler belirleyeceğini, o hedefler peşinde koşmaya başlayacağınızı göstermektedir ki zaten rüyada da başka bir dağa tırmanıyorsunuz. Rüyada ata bindiğini görmek büyük hayalleriniz olduğunu ve hayatta çok fazla güce ulaşacağınızı ifade eder. Siz yeteneklerinize güvenip, yapmanız gerekenleri yerine getirdiğinizde yüksek bir pozisyona ya da güçlü bir konuma geleceğinizi haber verir. Bakınız ata binmek rüya yorumu sayfası.

Başka bir dağa tırmanmanız yine yukarıdaki anlamları taşırken bu kez karşınıza çıkan kapı aslında gerçek hayatınızda bu yeni hedefinizin sonunda karşınıza çıkacak fırsatı simgelemekte, kapıyı açıp girmenizi ise bu fırsatı iyi değerlendirip, mutlu olacağınızı göstermektedir. Rüyada kapı açmak, kapı açtığını görmek, yaşamınızı oldukça etkileyecek, sizin için çok önemli bir konuda bir adım atmak, karar vermek ya da çalışmaya başlamak üzere olduğunuzu ve bunun gerginliği ile birlikte tatlı bir heyecanını duyduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir