Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dik Yokuş Görmek

Rüyada dik yokuş inmek neye işaret eder?

Geçen hafta rüyamda otobüs ile bir dik yokuş inerken gördüm. Eltimin evine gidiyormuşum. Yokuşun ortasında inmem gerekiyordu ama otobüs durmadı. Düz yola indik “Neyse, buradan da gidebilirim” diye düşünüyorum.

Dün akşamda kendi evime geliyorum. Annem babam evdeymiş. Annem eşyaların yerini değiştirmiş. Eski kullandığımız koltukları salona koymuş. Ama orada oturmuyorlar. Yeni Eşyaları diğer odaya almış orada oturuyorlar. “Neden değiştirdin” diyorum “böyle daha güzel oldu” diyor bana. Daha sonra tekrar salona geçiyorum, balkonda yarıya kadar bir duvar örülmüş. Ev sahibi tadilat yapacakmış “salonu balkona katacağım, burada küçük bir balkon kalacak” diyor. Aynı onun gibi bir duvarda mutfakta var. Sonra uyandım ama 1 hafta arayla gördüğüm rüyalar etkiledi beni. Yorumlarsanız sevinirim.

Yaşınız :33
Cinsiyetiniz :Bayan
Medeni durum : Evli
Mesleğiniz : Memur
Ruh haliniz : Genelde mutlu. Teşekkürler

Rüyada dik yokuş görmek yorumu

Rüyanızda otobüs ile gidiyor olmanız bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Gördüğünüz yokuş ise  hayatın zorluklarla dolu olduğunu hatırlatır ve zarar görmeden atlatmak için olaylar karşısında her şeye hazırlıklı olmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada eşyaların yerini değiştirmek gerçek hayatınızdaki değişim ihtiyacını gösterir, kimi şeyleri değiştirmek ya da yeniden başlamak arzusunu simgeler. Ancak sizin eşyalarının yerini anne ve babanızın değiştirmiş olması, onların sizin hayatınızda kimi şeyleri değiştirmenizi arzuladıklarını gösterir.

Rüyanızda gördüğünüz evde tadilat da benzer şekilde değişimi göstermektedir.  Rüyada tadilat görmek tadilat yapıldığını görmek, hayatınızda kimi yenilikler, değişiklikler yapma arzunuzu ifade eder. Sonuç olarak gördüğünüz rüya kendi içerisinde oldukça tutarlı ve çok güçlü mesajlar veren değerli bir rüyadır ve iki ana konuya işaret etmektedir; hayatınızdaki iletişim sorunları ve değişim ihtiyacı.

“Rüyada Dik Yokuş Görmek” için 2 yanıt

Saygıdeğer hocam selam ve selametlerle. Bu sabah rüyamda şöyle bir şey gördüm.
Hava karanlık ve karlıydı, yerler de. Dayım resmi elbiseleriyle yokuşun başında beni bekliyordu, ona gitmem gerekiyordu. Yokuşu çıkmaya çalışırken yere düştüm, kalkamadım ama var gücümle kalkmaya uğraşıyorum, yerler de kayıyor. Caddenin ortasındayım, önümden ve arkamdan arabalar geçiyor. Beyaz bir araba tam burnumun dibinden geçti. Sonra tırmanabildim, dayımla eve gidiyoruz. Dayım yolda 1-2 polis arkadaşına rastladı, sohbeti muhabbeti oldu biraz, eve yaklaştığımızda “o mercedesçi sana çarpsaydı onu pişman ederdim, zaten hiç sevmiyorum onları” dedi. Ruh hali olarak bu aralar bunalımlı bir ruh hali içerisindeyim. Tabiri nedir, saygılar. Metin, 16, Erkek, Bekar, Öğrenci

Metin merhaba,
Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında şu anda karşında aşman gereken bazı zorluklar ve engeller bulunduğunu, üstüne üstlük birde bunları daha da zorlaştıran kişiler olduğunu ancak göstereceğin çaba, sabır ve birazda dostlarının – yakınlarının desteğiyle tüm bunları aşacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir