Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Dik Yokuştan İndiğini Görmek

Rüyada dik yokuş inmek ne demek?

Rüyamda dik bir yokuştan iniyordum. Yokuştan inerken gergin ve korku doluydum. Gerçek hayatta da yokuş inmekten düşeceğim diye korkarım zaten. Etraftaki insanlar kolaylıkla inerken ben bir hayli zorlandım bu yolda ve aniden yokuş 90 derece bir dikliğe ulaştı. Aşağıdaki insanlar etrafından dolaşıp gelebileceğimi söylediler ama etrafından dolaşacak yer bulamıyordum. Benden başka herkes zorlanmadan inebiliyordu. En sonunda bu 90 derecelik yokuşu inmeye karar verdim ama cesaret edip de bir adım dahi atamadım bu şekilde son buldu rüyam. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada dik yokuştan inmek tabiri

Rüyada yokuş inmek gerçek hayatta her zorluğun bir kolaylığı ya da her gayretin bir karşılığı olduğunu simgelerken verdiğiniz emeklerin karşılığında zorlukları aşıp, rahata ereceğinizi temsil eder. Rüyada yokuştan indiğini görmek aynı zamanda güncel yaşamda bazı stresli durumları atlattıktan sonra dünya yaşamında birçok mutluluğu birlikte tatmayı ve yaşadığınız başka bir sıkıntı ve problem varsa onlardan en yakın zamanda kurtulmayı işaret eder.

Yokuştan inerken gergin ve korku dolu olmanız şu anda bazı endişelere sahip olduğunuzun simgesidir çünkü rüyada korku görmek bilinçaltında bir takım korkularınızın var olduğunu gösterir. Rüyada korktuğunu görmek aynı zamanda bu korkularla yüzleşip üstesinden geleceğinize işaret eder.

Başkaları kolayca inerken sizin zorlanmanız sizin zorlanarak inmeniz içinde bulunduğunuz negatif ruh halinin yaşamınızın maddi yönünü de olumsuz etkilediğini, gerçek performansını kullanmadığını temsil etmektedir. Yokuşun aniden 90 derece dik olması karşınızdaki sorunların şu anki imkanlarla çözülemeyeceğini, başka yöntemler denemeniz gerektiğini ya da bu sorunları gözünüzde büyüterek onların çözüm olduğunu düşündüğünüzü ifade etmektedir.

Sonuç olarak rüyanız; cesaretinize kavuşup o adımı attığınız anda tüm sorunları halletmeye başlayacağınızı, çözeceğinizi, rahat ve huzura kavuşacağınızı anlatmaktadır.

“Rüyada Dik Yokuştan İndiğini Görmek” için bir yanıt

Genç erkek bir doktor reçete yazmış bana gerekli açıklamayı yapamadığı için anlayamamışım. Reçeteyi yırttım başka bayan bir doktor bana yeni bir reçete yazdı. Ve izah etti. İzahı bir Resim gibi bir simgeydi. o simgenin 1 numarasını bulmam gerektiğini söyledi. Annem bundan sonra Bursa da (biz istanbul da yaşıyoruz) cami olan bir binada yaşayacağını söyledi. Yaşayacağı camide gördüm büyük oğlum ve kendimi. Korku içinde koşarak kapıların üzerindeki bayan doktorun söylediği sembolun olduğu kapıyı bulmaya çalışıyorduk. sıfır nolu kapıyı bulduk 1 no lu kapıyı aramaya vaktimiz kalmadı . koşarak binadan çıkarken oğlumun ayakkabısı koptu çıkardım ayağından , yalın ayak yokuş aşağı koşarak kaçmaya devam ediyorken uyandım. (Annem parasal konularda akıl verir veya destek olur) (oğlum seneye 12. sınfta olup üniversiteye hazırlanacak. iki dersanenin teklifi arasında kaldım. karar verme vaktim daraldı. sanırım bu rüyayı onun için gördüm. Yorumunuzun kararımda yardımcı olacağını düşünüyor yardımınızı rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir