Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Dikdörtgen Görmek

Rüyada dikdörtgen görmek neye işarettir?

Rüyamda ben altın çalmıştım, altın cumhuriyet altınına benziyordu ama uzun dikdörtgen şeklindeydi yani yuvarlak değildi. Ben yolda abimle eve doğru giderken 2 kişi benim peşime düştüler, ben yolumu kaybettirdim, onlar ağabeyim ile birbirlerine karşılıklı taş ve sopa atıyorlardı, rüyamın manasını çok merak ettim, anlamının ne olduğunu lütfen bana yazın, iyi çalışmalar, hoşça kalın.

Rüyada dikdörtgen görmek yorumu

Rüyada altın çalmak verilen bir karar, yapılan bir yanlış iş yada işlenen bir günah sebebiyle işlerinin altüst olacağına yorulur. Rüyada altın çaldığını görmek derin analizi ise rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında tehlikeli bazı durumlarla karşı karşıya olduğunu gösterir, amaçlarına ulaşmak amacıyla tehlikeli yollar denediğini ya da denemeyi düşündüğünü temsil eder ve aklını başına almaz ise başının belaya gireceğini ya da bazı zararlara uğrayacağına alamet eder.

Burada ilginç olan altının cumhuriyet altınına benzemesine karşılık şeklinin dikdörtgen olmasıdır ki bu sürekliliğe delalettir. Yani altın çalmanın manasında anlatılanları devamlı yaptığınızı anlatmaktadır. Bu bir uyarı rüyası olabilir.

Rüyada dikdörtgen görmek sürekliliğe delalet eder, materyalizm ve istikrarı ifade eder. Dört köşe ve dört tarafı nedeniyle, aynı zamanda 4 sayısını temsil eder ve yaşamanızda 4 sayısıyla ilgili mesaj verebilir.

Adamların peşine düşmesi ise aslında bazı düşüncelerin hakkında bilgi vermekte bir şeyi başaramayacağını düşünerek onu denemeye cesaret edemediğini anlatmaktadır. Unutmayın ki böyle bir düşünceye sahip olmanız içe kapanmaya, yeteneklerini tam kullanmamaya, potansiyel gücünü yeterince değerlendirememek ve sonuçta başarısızlık ve mutsuzluğa neden olur. Bunun farkında olmalı ve ona göre önlem almak gereklidir şeklinde rivayet edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir