Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Dikili Taş Görmek

Rüyada dikili taş görmek neye işaret eder?

Rüyada görmekMerhaba, rüyamda bir yere gelmişim dört yol ağzı gibiydi. Hangi yöne gideyim derken dikili taşlar gördüm en az 5 taneydi. En baştan okumaya başladım.

  • Şeytanı en çok sevindiren içinize koyduğu vesvesedir.
  • İkinci ve üçüncü taşlarda sakin ol hayat böyledir gibi bir şeyler yazıyordu tam hatırlayamıyorum.
  • Dördüncü taşta her şey nasiptir, nasipten ötesi yoktur yazıyordu.
  • Beşinci taş ise dikili taş değildi aksine yol gösteren ucu ok şeklinde yontulmuş tabela gibiydi ve üzerinde Yasin yazıyordu. Yani yasin suresi okumalısın diyordu adeta. Ama gösterdiği yöne baktığımda yeşillikler içinde güneşli bir havada uzun ağaçlar altında mezarlığı gördüm.

Bana denmek istenen ölmüşlerimize yasin suresi mi okumam? Merak ettiğim iş değişikliği ve taşınma gibi bir durumum var, bu aralar kafamı çok kurcalayan onun hakkında bir şey mi demek istiyor? Mezarlığı görünce gece yarısı direk bir sesle uyandırıldım ve yine rüyanın herhangi bir rüya olmadığını anladım. Şimdiden çok teşekkür ederim

Rüyada dikili taş görmek neye yorumlanır?

Rüyanızda iki ana unsur var; görülen dikili taşlar ve taşlarda yazanlar.

Rüyada dikili taş görmek yakında yolculuğa çıkacağınızı, yeni yerler göreceğinizi, yeni şeyler keşfedeceğinizi veya yaşamınızda bir mekan değişikliğini işaret eder.

Taşlarda yazanlar dikkat ettiğiniz gibi genellikle mistik, gizemli ve sizin iç dünyanıza yönelik anlamlar taşımakta ki bunu sadece siz anlayabilirsiniz. Düşüncem yazılanlar sanki yoruma bırakmayacak derecede;

  • İç korkularından kurtulmak için Allah’a sığın, manevi zenginliğe kavuşmaya çalış.
  • Sakin ol, heyecan ya da korkuya kapılma,
  • Allah kendine yaklaşmaya çalışan kulunu geri çevirmez, ondan her şeyin hayırlısını iste.
  • İnanıp, ibadetini yap, işlerin zaten yoluna girecek. Burada Yasin simgeseldir ve Kuran-ı Kerimi işaret etmektedir. Çünkü Yasin Kuran-ı Kerimin kalbidir. Burada gördüğün mezarlık yaşadığın iç muhasebeyi temsil etmekte ve manevi huzura kavuştuğunda yaşadığım iç muhasebenin tamamlanacağını ifade etmektedir.

Rüyada dikili taş konusunda diğer bilgiler.

Rüyada taş dikmek, dikili taş yapmak Rehberlik, kılavuzluk, yol göstericilik anlamı vardır. Bu anlamlar hem sizin bunlara ihtiyacınız olduğunu hemde birine yardımcı olmak isteğinizi gösterebilir.

“Rüyada Dikili Taş Görmek” için 2 yanıt

Kisa bir süre icinde yola cikacagim icimde bir korku vardi simdi daha iyi anliyorum. cok tesekkür ederim güzel yorumunuz icin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir