Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Dikiş İğneleri Görmek

Rüyada dikiş iğnesi neye delalettir?

Rüyamda elimde bir kutu içerisine konmuş kağıda saplanmış sıra sıra bir sürü iğne vardı. Kutudaki iğneler çok çeşitliydi; nakış iğnesi, dikiş iğnesi, boncuk dikmek için iğne gibi çeşitliydi. Ayrıca kutunun içinde altın makas, altın cımbızda vardı. Hatırladığım hepsi bu kadar rüyada. Yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.  29 yaş bekar bayan. 03 Ocak 2010, 14:47

Rüyada dikiş iğneleri görmek tabiri

Lütfen iğne konusunda detaylı bilgi için rüyada iğne görmek sayfasını inceleyiniz. Rüyada makas görmek makbul değildir, bölünme, bölme, parçalara ayrılmayı ifade eder. Makasın altın olması yani rüyadaki altın makas, rüyayı gören kişinin ömrünü adadığı, sonunun çok iyi olacağını düşündüğü bir ilişkinin aniden kopacağına rivayet edilir. Makas konusunda detaylı bilgi için lütfen rüyada makas görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada cımbız görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta kendisini üzen, acı veren veya kalbini kıran birine ya da bir rakibine karşı zafer kazanacağına işarettir. Kutudaki altın cımbız ise bu ayrılış veya kopuşun sonunda hayırlı netice vereceğine delalet etmektedir. Bu konuda rüyada cımbız görmek sayfasını okuyunuz.

Sonuç olarak rüyanız bir bütün olarak ele alındığında hakkınızda hayırlı pekçok gelişme olacağını, durumunuzda yükselme gerçekleşeceğini ifade etmektedir.

“Rüyada Dikiş İğneleri Görmek” için 2 yanıt

Rüyada dikiş iğnesi görmek
Birçok iğne var, dikiş iğnesi, hepsi ambalajında, Yanında Bir Koli Yumurta, İki Adet Ekmek Ve Kutunun İçinde Pipetler vardi hepsini aldım bir hazırlık yapıyormuşum gibi. Bu neye delalettir? yalniz kovboy, Erkek, Bekar, Çalışıyor, mutluyum.

Rüyada dikiş iğnesi görmek karşılaştığınız bir takım sıkıntı ve şanssızlıkları kendi çabanız, kendi imkanlarınızla aşacağınızı simgeler. İğnelerin ambalajında olması hala kendi imkanlarınızı ya da gücünüzü kullanmaya başlamadığınızı gösterir.
Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder.
Rüyada ekmek görmek, nimet, fırsat, yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.
Sonuç olarak rüyanız sıkıntıların bitip, bolluk ve berekete kavuşmak için artık adım atmak zamanı gediğini haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir