Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Dikiş Makinesi Görmek

Rüyada dikiş makinesi görmek neye delalettir?

Rüyada dikiş makinesigörmekRüyamda sevgilimin bazı söküklerini dikmek ve ütü yapmak için evine gidiyorum, dikiş makinesi ile onun bazı giysilerinin söküklerini dikerken annesi de geliyor fakat annesi bana hiç ısınamıyor hep soğuk davranıyor. Arada günler sonra bir haber geliyor, canımdan çok sevdiğim trafik kazası geçirmiş onu eve gönderiyorlar, evde ziyaretine gidiyorum çekine çekine annesi beni sevmediği için onu öyle alçılar ve sargılar içerisinde görüyorum çok üzülüyorum ağlıyorum ama annesi yüzünden yaklaşamıyorum.

Rüyada dikiş makinası görmek yorumu

Rüyada dikiş makinesi görmek rüya sahibinin tutumlu bir karaktere sahip olduğunu ve tasarruf yapmanın zor zamanlarda ona yardımcı olacağını, sıkıntıları kolayca atlatacağına delalet eder. Rüyada dikiş makinesinde dikiş diktiğini görmek yakındaki mutluluk anlamına gelir. Sıkıntılarından kurtulmaya, rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada sevdiğin birinin kaza yaptığını görmek felaket gelmeden tedbir almanın önemini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyadaki kişi ( anne, baba, kardeş, eş, arkadaş veya sevgili olabilir ) ile ilişkinizi gözden geçirip, onu daha fazla kırmamak, üzmemek için yeniden düşünmek veya kimi şeyleri yeniden planlamak gerektiğini ve daha iyi durum için kendinizi ayarlamanız gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Dikiş Makinesi Görmek” için 2 yanıt

Dikiş dikmek
Merhaba. Bugün rüyamda beyaz bir kağıdın üzerine karakalemle bir erkek resmi çiziyordum. Yüz hatlarını çizmedim sadece vucüt resmi çizdim. Daha sonra da kendimi dikiş makinesinde dikiş yaparken buldum. Bir erkek kıyafeti diktim. Koyu lacivert kumaştandı ve tek parça bir şeydi tulum gibi. Sonra o diktiğimi aynen rüyamda çizdiğim gibi kalıplı bir erkeğin üzerinde gördüm. Diyorum ki çok yakışmış tam olmuş.

Ella selam, Kara kalem resim çizmek fakir birisi için hastalıktan kurtulmaya, sıkıntıda uzaklaşmaya, rüyayı zengin birisi görmüş ise daha iyiye kavuşmaya yorumlanır. Siz resmi tamamlayamıyorsunuz ki bu bir miktar daha sıkıntınız kaldığına işaret olabilir. Diki makinesi görmek ve makinede dikiş diktiğini görmenin anlamı sayfada anlatılmıştır ve aynı yöne işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir