Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Dikiz Aynası Görmek

Rüyada dikiz aynası görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir arkadaşımla birlikte bir yolculuğa çıkacak oluyoruz. Fakat arabanın yanına gittiğimizde arabanın ön camı ve dikiz aynası kırılmış oluyor bu yüzden de artık yola çıkamıyoruz. Sonra da uyandım zaten.  Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada dikiz aynası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada araba aynası, araç aynası, dikiz aynası görmek gerçek yaşamınızda kimi sorunlarla karşılaşacağına veya bir hastalık haberi alacağınıza işaret eder. Rüyada dikiz aynasına baktığını, dikiz yaptığını, bir yeri veya bir şeyi dikizlediğini görmek bu rüya bilinçaltınızda kendinizi gizlemekte olduğunuzu ya da aile içinde uzak akrabalardan birinin ölüm haberini alacağınıza işaret eder.

Rüyanızda aracın camının dikiz aynasının kırık olması hayırlı anlam taşımakta, yukarıda anılan sorun veya hastalık haberinin sizden uzaklaştığına delalet etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Dikiz Aynası Görmek” için 5 yanıt

Rüyada beyaz araba görmek
Merhabalar, Rüyamı anlatmak istemiştim
Eski arabamız beyaz opel corsa idi. Yaklaşık 10 yıl önce idi. Gece rüyamda bu arabayı kullanıyordum. Sınava yetişmeye çalışıyordum. Arabanın üzerinde dikiz aynaları yok, fakat yan koltukta portabıl olarak aynalar vardı. Bunları yerine takmam gerekiyordu. Fakat takamayıp yolda birinden yardım istedim.
O kişi yardım edemedi. Bilmediğini söyledi. Bende kendim takıp varmam gereken yere araba ile zor olsa da ulaştım.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla
Gönderen Feride.

Feride merhaba,
Rüyan gerçekten çok güzel ve değerli anlamlar taşıyor.
Rüyanız gerçek hayatınızda ayaklarının üzerinde durmak, güçlü olmak, kendi kararlarını kendin vermek yönünde güçlü bir arzuya sahip olduğunu simgelerken bunları başaracak güç ve yeteneğe sahip olduğunu, kimseye ihtiyaç duymadan istediklerini başarabileceğini işaret etmektedir.

44 yaşında, evli memurum. Ruyamda anlik bir goruntu olarak arabama ait söfor tarafindaki dikiz aynasinin camının bütunlugü bozulmadan yerinde durdugunu fakat üçte birinin catlamis oldugunu gordum, hasar sadece aynanin caminda. Ve ruyamda birinin carpip kactigini dusunuyorum ruyamda. Bu esnada arabanin disinda henuz arabaya binmedigimi bu aynayi bu esnada fark ettigimi goruyorum ve ruya bitiyor. Lutfen yorumlarmisiniz. Tesekkurler

Tuncer selam, gördüğün rüya gerçek hayatta şu anda ciddi bir zihinsel yorgunluk içinde olduğunu anlatmakta ve başarılı bir plan yapmak veya yeni bir başlangıca adım atmak için dinç bir zihne sahip olmak gerektiğini tersi durumda aksilikler yaşamak, hasar görmek ihtimali olduğunu temsil eder.

Ruyamda platonik asik oldugum kisinin arabasina binmisin, arabayi o suruyor uzerinde yesil bir kazak ama saci basi dağınık, arkada ben yanimda da kiz arkadasım oturuyormus. Kiz arkadasimin saci basi daginik yuzu solgun zayiflamis gibi bana bakiyor, birinin kucagina oturmuş sonra da dikiz aynasindan bakiyorum, arabayi suruyor, sonra aynda kendi kendime bakiyorum guzel bir ruj guzel goruyorum, kiremit rengi bir kazak giydim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir